Foto: TASR - Pavol Zachar

Boris Kollár sa znova pochválil fotografiou s vlasmi.

Známy politik a otecko sa na sociálnej sieti opäť pochválil svojimi novými vlasmi. Tentoraz však nešlo o obyčajnú fotografiu.

Prešlo pol roka, odkedy Boris Kollár podstúpil zákrok v Turecku a nechal si transplantovať vlasy. Tento zákrok mu vybavila jeho partnerka Laura, hoci Boris sám už nad ním dlhšie premýšľal a teraz sa teší z výsledkov, ktoré sú neprehliadnuteľné. Ako sa však ukázalo, Boris Kollár má zmysel pre humor, čo dokazuje najnovšia fotografia, ktorú pridal na svoj profil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Vlasy ako Ivan z Mrázika

„Tak toto teda nie. Ja som bol síce v Istanbule, ale až tak veľa vlasov som si tam neobjednal. Toto budem reklamovať. To už nebude Sme rodina, ale Kelly family,“ napísal Kollár k fotografii, naznačujúc, že nejde o pôvodnú fotografiu, ale pravdepodobne o upravenú v nejakej aplikácii. To dokazujú aj jeho nedávne fotografie z dovolenky v Turecku, na ktorých takéto dlhé vlasy rozhodne nemá.

Ľudí tento jeho príspevok veľmi pobavil a začali ho v komentároch prirovnávať k rozprávkovej postave – Ivanovi z Mrázika. „Ako Ivan z Mrázika,“ znel napríklad jeden z komentárov. Našli sa však aj také, ktoré tvrdili, že hoci ide o vtip, s dlhšími vlasmi ako má na fotke, by vyzeral mladšie.

„Vau, ubralo to roky,“ stojí v jednom z komentárov.

Samozrejme, nechýbal ani komentár od jeho partnerky Laury, ktorá svojmu priateľovi odkázala: „Mal by si zvoliť tento strih. Som za.“

Uložiť článok

Najnovšie články