Foto: Interez

Eurovea práve otvorila novú nákupnú pasáž a stala sa najväčším nákupným centrom na Slovensku. Najväčší záujem vzbudil Primark.

Štvrtok (25. mája) otvorila Eurovea dlho očakávanú novú nákupnú pasáž, ktorá lákala na moderný dizajn, ale tiež zvučné prevádzky. Domov tu našli svetoznáme značky, vrátane reťazca Primark, ale tiež prvé kamenné pobočky známych e-shopov či kaviareň Zuzany Plačkovej.

Nová pasáž je už otvorená

Ako sa uvádza na oficiálnom webe nákupného centra, Eurovea sa po trinástich rokoch prevádzky oficiálne stáva najväčším shopping centrom na Slovensku. Už od začiatku predstavoval najväčšie lákadlo známy írsky reťazec Primark, ktorý svoje brány v minulých rokoch otvoril u našich susedov, pričom každé otvorenie sprevádzal nákupný ošiaľ. Okrem toho sa prví zákazníci vrhli aj na novú (zároveň najväčšiu slovenskú) predajňu amerického giganta Nike, ale svoje brány otvorili aj JD Sports, Mango, HalfPrice či Lindt.

Prvou vlnou otvárania však novinky nekončia a Eurovea bude postupne sprístupňovať aj ďalšie očakávané novinky, vrátane jedinečného megakina.

Primark bol plný

Otvorenie novej nákupnej pasáže sme si nenechali ujsť ani my a situáciu monitorujeme priamo na mieste. Najväčšie rady sa tvoria pred Primarkom a to aj napriek pracovnému dňu.

Foto: Interez

Ostatné priestory novej Eurovey boli spočiatku pomerne prázdne, ľudia sa zdržiavali hlavne pred Primarkom. Momentálne sa ale zaplňuje aj celá nová Eurovea, avšak stále sa ľudia koncentrujú práve pred Primarkom.

Po vstupe do predajne sme videli, ako mnohí ľudia telefonujú s rodinou a známymi a cez videohovor im ukazujú, čo sa vlastne v predajni nachádza. Podľa očakávaní tak Primark spôsobil ošiaľ a množstvo ľudí chcelo byť medzi prvými, ktorí túto prvú slovenskú predajňu navštívia.

Najnovšie články