Foto: instagram.com (marcomanzotattoo)

Máte radi tetovanie, módu a ešte aj šperky? Tieto všetky zložky nájdete u nadaného tatéra, ktorého diela vyzerajú ohromne. Ľudskú kožu premieňa na celoživotné klenoty.

Mať tetovanie nie je dnes ničím nevídaným. Niektorí ich príliš neobľubujú, iní na ne zase nedajú dopustiť. Ľudia si dávajú tetovania z rôznych dôvodov a presvedčení. Ak sa do práce pustí šikovný tatér, ide o naozaj krásne umenie, ktoré je stálou ozdobou ľudského tela. Medzi takýchto talentovaných umelcov patrí aj Talian Marco, ktorý so svojou ženou Francescou tvoria ohromujúce tetovania.

Taliansky tatér Marco Manzo vytvára na ľudskej koži pôsobivé diela a tým posúva toto umenie na vyšší level, ktorý zasahuje aj do oblasti výtvarného umenia a módy. Pri svojej tvorbe sa inšpiruje benátskou čipkou a viktoriánskymi šperkami, ktoré sa vyznačujú tým, že majú komplikované vzory.

V poslednej dobe sa Marco so svojou manželkou Francescou Boni, ktorá navrhuje tie zložité detaily každej časti tetovania, venujú viac geometrickým vzorom, ktoré sú určené pre mužov. Dvojica je ale známa vďaka svojim krajkovým, jemným a nádherne ženským tetovaniam.

Pozri aj: Tetovanie v podpazuší. Zoznámte sa s novým bláznivým trendom v tetovaní, ktorý si môžete dovoliť, len ak máte skutočne vysoký prah bolesti

designyoutrust.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )