viralthread.com/Instagram

/ 111 / Michaela
Tak sa zdá, že podpazušie ide na výslnie. Na Instagrame sa to len tak hemží podpazušnými tetovaniami. Dali by ste sa na to aj vy?

Au! To, že sme si akosi zvykli nenosiť v podpazuší petržlen, je fajn. Najmä tým uľahčíme život spolucestujúcim v MHD počas neznesiteľných letných horúčav. No čo vedie ľudí k tomu, aby si dali spraviť tetovanie na mieste, ktoré nepatrí medzi tie najpríťažlivejšie časti ľudského tela?


Každému príde na um, že  to muselo v prvom rade ukrutne bolieť. Ale ak chcete byť „in“ musíte sa očividne vykašľať aj na bolesť. I keď vaša „kerka“ naplno vynikne asi len v preplnenom autobuse, v ktorom budete stáť, držiac sa za tyč, len všetci videli vašu nezvyčajnú ozdobu. Ale proti gustu žiaden dišputát. Len ak sa rozhodnete byť priekopníkom tohto originálneho tetovania aj na našej rodnej hrudi, treba okrem bolesti počítať aj s veľmi nepríjemným hojením. Tetovanie je istým spôsobom rana pre telo. Aby sa tento zásah čo najlepšie zahojil, musíme mu cez zimu zabezpečiť dostatočný prístup vzduchu, čo býva niekedy komplikované. A cez leto? Potíme sa a to tiež nie je nič moc pre čerstvé tetovanie. Na Instagrame nájdeme viac než 7-tisíc hashtagov #armpittattoo. Zdá sa, že svet ovládol nový tetovací ošiaľ. A všetci svorne tvrdia, že určite to stálo ta tú bolesť…

Would you get an #armpittattoo ? It's the latest trend. 🙄🙄

A post shared by 103.5 KTU (@1035ktu) on

Jammed out this little armpit crabby tatty on @halley_rn tonight. Hope it didn't pinch too much. Lol. Wanna get something rad to start the summer off right? Text 951-275-2070 or email [email protected] to set up an appointment! Spanks for looking! #tattoo #tattoos #tattooer #tattooed #tattooist #tattooartist #girlytattoo #girlswithink #girlswithtattoos #tattooedgirls #armpittattoo #ouch #crab #colortattoo #tradish #traditional #tradworkers #traditionaltattoo #traditionaltattoos #la #longbeach #newportbeach #huntingtonbeach #sealbeach #unionmachine #unionsupply #lunapigment #stilllifetattoo #tattooshurt @lunapigment @union_supply @unionmachine @stilllifetattoo

A post shared by Keith Feitelson (@tattooshurt) on

Armpit flower round two! Thanks @faymakestattoos hope you enjoy having the prettiest pits in the land

A post shared by Jordyn Smithson (@jordynoshtims) on

For our #BrainlessTopicOfTheDay we told you about #ArmpitTattoo 's here they are! Do you have a secret tattoo?

A post shared by Rat And Puff (@ratandpuffshow) on

🖤

A post shared by 🌻 Hilary Jane 🌻 (@hilaryjanetattoos) on

Right I the sweet spot on Alaina by @disintegrationxvx she's still got a few spots left this week peeps! 🌻

A post shared by GOLD COAST TATTOOS (@gold_coast_tattoos) on

Fun todayyyy! Thx anna 😘! #piratepiercingturnhout #dotworktattoo #dotwork #ornamentaltattoo #armpittattoo

A post shared by Hanne Bokkerijder (@hannehanges) on

Treba však uznať, že niektoré z nich sú vydarené. No ktovie, ako tento dlho tento nový trend vydrží. A majitelia týchto tetovaní možno raz budú svojim vnúčatkám rozprávať o tom, ako získali slávu na Instagrame.

Pozri aj: 20+ úžasných tetovaní, ktoré premenili jazvy na krásne umelecké diela

viralthread.com


Komentovať (0)