19. ročník Festivalu Bažant Pohoda odštartovala na hlavnom pódiu skupina Para spolu s hosťujúcimi Szendreiovcami, Michalom Kaščákom a Braňom Jobusom. Po nich nasledoval elegantný...

19. ročník Festivalu Bažant Pohoda odštartovala na hlavnom pódiu skupina Para spolu s hosťujúcimi Szendreiovcami, Michalom Kaščákom a Braňom Jobusom. Po nich nasledoval elegantný slovenský underground Bez Ladu a Skladu na čele s frontmanom a organizátorom festivalu v jednej osobe, Michalom Kaščákom.

2 hodiny pred polnocou sa na pódium Redbull Tours Bus vymrštil živelný Tricot. Zoskupenie 3 rozkošných japonských dievčat s drsnými math-rockovými tónmi. Jedným z najväčších a dlhoočákavných hviedz tohtoročného festivalu je rozhodne Manu Chao La Ventura. Laický poslucháč ich pozná vďaka najznámejšej ,,Me Gustas Tu“. Manu Chao La Ventura sa podarilo od 23:00 pri teplote 7°C vytvoriť atmosferickým výbuchom v kombinácií rytmov reggae  „meteorologický efekt“ pocitovej teploty 37°C, čím rozprúdil publikum a vniesol na trenčianske letisko obrovskú slnečnú energiu. Večerná teplota potešila stánkarov z horúcimi nápojmi.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )