Foto: TASR / Profimedia

Čas v cele má venovať fyzickému i psychickému tréningu.

Andrew Tate je stále zavretý v rumunskom väzení, odkiaľ však má možnosť komunikovať s vonkajším svetom cez sociálne siete. Na svoj Twitter nedávno uverejnil, ako vyzerá jeho deň a čomu sa počas času vo väzbe venuje. Paradoxne, tisíce ľudí na sociálnej platforme ho vysmiali, keďže sa to len ťažko stretáva s realitou, píše sa na Twitteri

Článok pokračuje pod videom ↓

Niekdajší profesionálny kickboxer ostáva so svojím bratom Tristanom a dvomi spoločníčkami stále za mrežami rumunského väzenia, kam ich zavreli koncom roka 2022. Špeciálne komando ich zastihlo v sídle Tateovcov na severe Bukurešti, pričom obvinenia sú spojené so zosnovaním zločineckej skupiny a obchod s bielym mäsom.

Tateovci, foto: TASR/AP

Andrew Tate bol, je a pravdepodobne už navždy bude známy svojimi kontroverznými vyjadreniami ohľadom viacerých tém. Dlhodobo mal ostrú výmenu názorov aj s Gretou Thunberg, ktorá ho naposledy označila ako človeka, ktorý sa bojí inteligentných aktivistov a ľudí, ktorí sa snažia niečo zmeniť.

Denne spraví extrémne množstvo aktivity

Len pár dní po tom, čo sa zámožný influencer ocitol v náročných podmienkach rumunského väzenia, povedal, že trpí vážnymi zdravotnými problémami a napadli ho agenti z Matrixu, ktorí sa ho snažia zlomiť. Teraz má však nové správy.

Foto: Profimedia

Vo štvrtok 23. februára nahodil na Twitter status, v ktorom opisoval svoj aktuálny stav a denný režim. „Som zavretý v cele. Mám extrémne obmedzenú slobodu aj pohyb. Každý deň spravím 500 drepov, 500 klikov a prejdem aj 10 kilometrov a píšem lekcie pre mojich ľudí z vonkajšieho sveta,“ načal Tate v statuse.

Venuje sa aj duchovným veciam, ľudia ho vysmiali

Okrem tejto fyzickej aktivity sa rozpísal aj o tom, ako sa vzdeláva v duchovnej sfére. „Čítam môj korán, meditujem a snažím sa ostať vo forme,“ dodal. Aj keď má Andrew Tate určite po svete množstvo obdivovateľov, veľa z nich sa do konverzácie pod tieto statusy rozhodne nezapojilo. Práve naopak, verejnosť ho na Twitteri mediálne zlynčovala.

Tate po zadržaní, foto: TASR/AP

„Haha, ako môžeš prejsť 10 km, keď si vo väzení a máš len hodinu na prechádzanie?“ písal jeden užívateľ. „Nepredstieraj, že si spirituálny majster a zároveň človek obvinený zo sexuálneho násilia,“ dodáva fanúšička. „Môj korán? Gratulujem, že si sa stal moslimom, ale nabudúce sa aspoň nauč používať správne výrazy,“ pridal sa komentujúci v diskusii. „500 drepov a 500 klikov? Veď to ľudské telo za 1 deň nezvládne,“ písali ľudia.

Tate ostáva vo väzení minimálne do konca februára, kedy bude prebiehať ďalšie kolo súdnych konaní o jeho vine, respektíve nevine.

Uložiť článok

Najnovšie články