Foto: Profimedia

Bývalá miss ukázala, že stále patrí medzi najatraktívnejšie Slovenky.

Hoci prešlo už viac ako 20 rokov, odkedy získala titul najkrajšej Slovenky, modelka ukazuje, že krása je nestarnúca. Jej zmysel pre módu a eleganciu pritom obdivujú státisíce fanúšikov na sociálnych sieťach a ani tentoraz ich nesklamala.

Na Medzinárodnom filmovom festivale Karlovy Vary 2024 sa zišlo množstvo známych osobností. Muži vytiahli zo skrine svoje najlepšie obleky, zatiaľ čo ženy dostali príležitosť predviesť svoje najluxusnejšie šaty. Túto príležitosť si nenechala ujsť ani Andrea Verešová, ktorá očarila hneď v niekoľkých outfitoch.

Zažiarila na červenom koberci

Počas slávnostného otvorenia sa Verešová spolu s manželom prešla po červenom koberci v jednoduchých, no oslnivých bielych šatách. Napriek tomu, že zvolila jednoduchú eleganciu, ktorú vyzdvihla vlasmi vyčesanými nahor, fanúšikovia jej výber kvitovali a nešetrili komplimentmi.

„Jediná, ktorá môže povedať, že je skutočná modelka. Nádherný pár,“ znel jeden z komentárov pod jej fotografiou. Ani ďalší však nešetril slovami chvály. Stálo v ňom: „Pani Andrea zastavila čas, vyzerá na 25 rokov.“

„Pošlite ju na Miss sveta, nech konečne máme korunku doma, Slováci. Nádherná ako vždy,“ písalo sa zas v treťom.

Vraj ich všetky zatienila

Ak si však fanúšikovia modelky mysleli, že tento vzhľad už nič neprekoná, mýlili sa. Na párty totiž Verešová zvolila krátke šaty, v ktorých ukázala svoje dlhé štíhle nohy a podľa komentárov od fanúšikov, určite na seba strhla všetku pozornosť.

„Každý rok ste na filmovom festivale najkrajšia,“ odkázala jej fanúšička v komentároch. Ďalšia sa hneď pridala: „Andrejka schovala všetky ženy do vačku. Neskutočná nádhera.“ 

„Najkrajšia Slovenka,“ napísala zas tretia.

Medzi komplimentmi pritom nechýbali ani známe mená. „Diva,“ pochválila ju Nela Slováková. „Wow,“ pridala sa Bianka Rumanová. „Krásna,“ zhodnotila Lela Ceterová.

Uložiť článok

Najnovšie články