foto: Instagram (@boogiephotographer)

Tomuto fotografovi sa podarilo unikátne zachytiť atmosféru Ruska. Pozrime sa, čo obnáša bežný život v Moskve.

Moskva je cestovateľským snom množstva ľudí. Okrem vlastnej kultúry, ktorú je všade cítiť, je to svet futbalových chuligánov, boxu či gangov. Je veľmi dynamická, plná sily a života. A presne táto atmosféra očarila fotografa Boogieho a rozhodol sa ju zachytiť svojím originálnym štýlom. 

„Keď som prvýkrát navštívil Moskvu, cítil som, že som našiel svoj kmeň. Rusi sú veľmi chladní a odmeraní. Keď vás ale spoznajú, dajú vám všetko,“ hovorí fotograf pôvodom zo Srbska, ktorý sa rozhodol tento autentický život zachytiť veľmi realisticky objektívom svojho fotoaparátu.

Boogie vyrastal v Belehrade v Srbsku. S fotografovaním začal pri povstaní, ktoré tu vypuklo počas občianskej vojny, ktorá v deväťdesiatych rokoch spustošila krajinu. A tento štýl mu zostal. V jeho fotografiách môžeme vidieť množstvo silných emócií a prirodzenej autenticity, ktorá vychádza z každého jedného fotografovaného objektu.

V roku 1998 sa presťahoval do New Yorku, kde publikoval šesť svojich monografií. Podarilo sa mu tiež natáčať pre vysoko profilovaných klientov a jeho fotografie sa objavili vo svetových publikáciách. O tom, že vo svojej práci vyniká svedčia aj jeho sólové výstavy, ktoré sa konali vo svetových metropolách ako Paríž, Tokio, New York, Miláno, Istanbul či Los Angeles.

Pozrime sa na fotografie, ktoré nám ukážu život každodenného života v Moskve spôsobom, akým sme ho zatiaľ nemali možnosť vidieť. Vitajte v okúzľujúcej Moskve!

View this post on Instagram

Moscow, Russia. #moscow #russia #boogiephotographer

A post shared by boogie (@boogiephotographer) on

designyoutrust.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy