Polícia v stredu popoludní evakuovala nákupné stredisko na Ulici vysokoškolákov na žilinskom sídlisku Vlčince. Dôvodom bol nahlásený únik neznámej látky z chladiaceho zariadenia. Ako informovala žilinská krajská polícia na sociálnej sieti, v súčasnosti nehrozí žiadne nebezpečenstvo.
Únik neznámej látky v nákupnom stredisku bol nahlásený krátko po 13.00 h. „Po príchode na miesto sme zabezpečili priestor udalosti a v súčinnosti s ostatnými záchrannými zložkami vykonali preventívnu evakuáciu zákazníkov a časti personálu z objektu,“ priblížila polícia.
Doplnila, že aktuálne tam vykonávajú potrebné úkony smerujúce k objasneniu okolností udalosti. „V tejto chvíli nie je možné poskytnúť bližšie informácie, v súčasnosti nehrozí žiadne nebezpečenstvo,“ dodala polícia.
Psychologička Lucia Košťálová o prípade učiteľky v Nitre: Škola by mala mať postup pre tieto situácie
Namaľoval Hitlera ako masturbuje, bol ním posadnutý. Salvador Dalí veril, že je reinkarnáciou mŕtveho brata
Agnesa žije 20 rokov v USA: Podnikanie je tu ľahšie, no pracuje sa veľa. Ľudia dajú na bývanie aj 70 % príjmov
Podľa šéfa IĽP chce Ficova vláda Slovákov v zahraničí umlčať. Naša redaktorka bola na najlepšom letisku na svete
V kostole ňou vyháňajú diabla, pôvodne bol vo fľašiach kokaín. Coca-Cola je aj dnes zakázaná v 2 štátoch sveta














Nahlásiť chybu v článku