Od vstupu reťazca Action na slovenský trh ubehli v marci dva roky. Za toto obdobie sa diskont stihol rozrásť do viacerých tuzemských lokalít, pričom z vysokého tempa neuberá, práve naopak.
správy od nás budete mať ako prví.
Iba nedávno, konkrétne 28. júna, otvoril Action svoju 38. slovenskú predajňu. Po dlhom čakaní sa jej dočkali obyvatelia Banskej Bystrice. Nová pobočka obsadila priestory po skrachovanom elektre Okay v známom shoppingu Terminal. Čo sa týka krajských miest, na Holanďanov čakali už len v metropole východu a konečne sa dočkali.
Prvá už o dva týždne
V Košiciach doteraz nebola ani jedna predajňa a reťazec tam zrazu otvorí rovno dve. Brány prvej z nich sa otvoria už v sobotu 6. septembra 2025, na sídlisku Nad jazerom, v nákupnej pasáži v Obchodnej galérii Naša, píše web Košicak.
Ďalší Action v Košiciach by mal byť podľa webu súčasťou Obchodného centra Pri Hati, ktoré však ešte nie je otvorené. Dátum otvorenia tamojšieho Actionu však ešte nie je známy.
Na každé 3 metre pripadá jeden mŕtvy robotník. 81 kilometrov dlhý Panamský prieplav je veľkolepou stavbou ľudstva
Žena zabila svoje 3 deti, lekári problém prehliadli: Ide o jeden z najsmutnejších prípadov v histórii krajiny
6 € za vstup a veľké pivo za 2,50 €: Kúpali sme sa na skrytom jazere a ochutnali „kúpaliskové“ gastro
Pre chorobu si siahol na život, mal halucinácie. Robin Williams humorom zachraňoval iných, sebe pomôcť nevedel
Baba Vanga je Nostradamus z Balkánu: Negramotná žena oslepla pri búrke a mala dostať dar. Pravda je inde
Pobláznila celé Slovensko, donedávna o nej nikto nevedel: Kto je atlétka Anna Švrček, ktorá sa stala virálnou?














Nahlásiť chybu v článku