V trestnom oznámení z decembra minulého roku žena uviedla, že sa voči nej mal Turek dopustiť fyzického a psychického násilia, ktoré trvalo niekoľko rokov a tiež znásilnenia. Podľa nej sa to malo odohrať pred 15 až 20 rokmi.
Google News
Sledujte interez v Google News —
správy od nás budete mať ako prví.
Pridať ako zdroj
správy od nás budete mať ako prví.
Expartnerka tiež tvrdí, že ju mal europoslanec slovne mučiť, týrať, ohrozovať ju zbraňou a opakovane sa jej vyhrážať smrťou. Informuje o tom český portál Page Not Found.
Obvinenia odmieta
Turek sa pre portál vyjadril, že žiaden trestný čin ani násilie nespáchal. Na sociálnej sieti sa vyjadril, že sa o ňom tieto informácie šírili už v minulosti a považuje ich za absurdné.
Prípad teraz prešetruje Obvodné štátne zastupiteľstvo Praha 4.
Odporúčané články
Samuel z Detvy je jediným Slovákom žijúcim na karibskom ostrove: Miestni ma zo žartu volali Eminem, zarábajú 600 eur
Navštívili sme nádherné historické mestečko, výhľady sme dostali zadarmo. Na deň vám tu stačí 32 eur
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie















Nahlásiť chybu v článku