Speváčka je známa nielen svojím talentom, ktorý predvádza na pódiách. Obľubu si získala i vďaka svojej dobrosrdečnosti a milej povahe. Bez prehnania možno povedať, že je taktiež príkladnou matkou, ktorá svojim deťom dopraje prvé i posledné.
Hoci v hudobnej brandži žne jeden úspech za druhým, čomu sa teší, pre trojnásobnú mamičku Máriu Čírovú je veľmi dôležitá rodina. Ako naznačila pre portál Hudba, už dlhé roky udržiava rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
Na veľa vecí bola sama
Rodinu si speváčka začala budovať veľmi skoro. Zatiaľ čo sa jej rovesníčky zabávali, ona prevzala úlohu mamičky a starala sa o deti i celú domácnosť.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
„Mamou som sa stala vo svojich čerstvých dvadsiatich rokoch a to vás naozaj naučí veľa. Keď ste sami vo veľkom meste, mimo rodiny, musíte sa naučiť organizovať svoj život úplne od základu,” priznala Mária, ktorá bola na veľa vecí sama. Jej manžel bol hudobným producentom, takže pre pracovnú vyťaženosť jej nemohol často pomáhať. Preto sa starala o domácnosť, deti a všetko manažovala z domu, keď mala len 20 až 24 rokov.
Dokonca to prešlo do štádia, kedy počas prvých rokov nepoznali, čo je to víkend. „Manžel pracoval nepretržite a ja som musela nájsť spôsob, ako udržať rodinu v chode, aj keď som bola väčšinou sama,” uviedla speváčka, ktorú dnes manžel chváli za to, ako si so všetkým poradila a vedela plánovať domácnosť i rodinný život.
Drina sa vyplatila
Bola som na „českom Hyroxe“: Za 57 minút som zaplatila 97 eur. Užila som si to, jedna disciplína ma potrápila
Peter Bárdy v 1 na 1: Fico dal objednávku na nájdenie všetkého proti Šimečkovcom. Chce prekryť Očistec
Nikola radí, ako si užiť lacnú letnú dovolenku v Španielsku: Môžete ušetriť stovky eur, pozor na podvody
Zamestnancov aj firmy čakajú zmeny: Jedna skupina si v práci môže prilepšiť, pozrite sa, či sa to týka aj vás
Z maternice vyťahovala plod špinavými prstami, novorodencom lámala väzy: Gynekologička pomohla stovkám žien
Psychologička prehovorila o prípade učiteľky v Nitre. Obkladač Vladislav o trende, ktorý Slováci oľutujú
Jiří vlastní 200-ročnú romantickú vilu v Toskánsku: Susedia nás hneď prijali, s kúpou domu vám tu všetci pomôžu
Najhorší pápež v histórii: Unášal pútničky a robil s nimi orgie, kardinála dal vykastrovať. Zomrel pri sexe s milenkou











Nahlásiť chybu v článku