V súvislosti s utorkovou tragickou udalosťou, pri ktorej po páde z Mosta Lanfranconi v Bratislave zomrel doteraz neznámy muž, sa polícia obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri jeho identifikovaní.
Skočil aj pred električku
Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff priblížil, že muž bol v zdanlivom veku približne 35 rokov. „Mal tmavé krátke vlasy, bol vysoký približne 180 cm, štíhlej postavy, oblečené mal šedé tričko s krátkym rukávom, šedé teplákové nohavice, obuté mal ponožky čiernej farby a gumené šľapky. Na predlaktí, ako aj pod pravým uchom má tetovanie,“ doplnil.
Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by pomohli stotožniť osobu, oznámili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak urobili osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru.
Podľa doterajších informácií mal muž v ranných hodinách skočiť pred prichádzajúcu električku, po zrážke s ňou z miesta odišiel a následne utrpel zranenia spôsobené pádom z Mosta Lanfranconi, dodala polícia.
Gynekologička o mýtoch: Žena nemusí mať orgazmus, aby otehotnela. Antikoncepcia nespôsobuje neplodnosť
Jedna z najkrvavejších bitiek vojny: Američania dobyli ostrov Iwó-džima za cenu veľkých strát, hrdinom bol Slovák
Bola som na Hyroxe: Za 88 minút som zaplatila stovky eur. Je to jeden z najlepších zážitkov môjho života
Patrik a Gabriela predali byt na Slovensku a kúpili dom na Madeire: Je tu krásne, v nájme nám ale lezú šváby














Nahlásiť chybu v článku