Dopravná polícia zasahovala v piatok popoludní pri tragickej dopravnej nehode v obci Radošovce v okrese Skalica. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.
Policajti vyšetrujú okolnosti nehody ako prečin usmrtenia. „V obci prichádzala 73-ročná cyklistka od miestnej časti Vieska a v križovatke sa zaradila pred nákladné vozidlo. Pri opustení križovatky ju nákladné auto z presne nezistených príčin zachytilo a žena skončila pod jeho kolesami,“ uviedla polícia.
Presné príčiny a okolnosti polícia vyšetruje
S vážnymi zraneniami ju záchranári previezli do nemocnice. „Približne po dvoch hodinách dostali policajti hlásenie, že dôchodkyňa ťažkým zraneniam v nemocnici podľahla. Policajti alkohol na mieste u vodiča auta nezistili. Presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetrujeme,“ informovala polícia.
Ako doplnila, zákon hovorí, že vodiči sú pri jazde povinní dbať na zvýšenú opatrnosť voči cyklistom a chodcom. „Iba za piatok evidujeme tri nehody s cyklistami a jednu nehodu s chodcom,“ uviedla polícia.
Odborníčka na závislosti Bára: Ak si človek nechce pomôcť sám, neprinútite ho. Suchý február môže byť začiatok
Milovníčka dinosaurov Monika: Jurský park je fikcia plná mutantov. Ak by prežili, my by sme tu neboli
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus
Najobávanejšia žena histórie: Kráľovnej Boudici sa báli aj Rimania, jej besné plienenie prirovnávajú ku skaze Pompejí
Žena napísala odkaz a pred rokmi sa vyparila: Má zvláštnu poruchu pamäti, rodina po nej pátrala už dvakrát
Slovákov straší fenomén pracujúcej chudoby. Nemecké platy podľa analytika môžeme mať, zmeniť sa musí zásadná vec
Nastúpili do lietadla, po chvíli boli mŕtvi. Letecká katastrofa tímu Manchester United patrí medzi najhoršie v histórii
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože








Nahlásiť chybu v článku