Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) zaznamenalo falošné emaily o výsledkoch PCR testovania. Podvodné emaily chodia od zatiaľ neznámych páchateľov z adresy [email protected].
V tlačovej správe to uviedla hovorkyňa NCZI Veronika Beňadiková, ktorá upozornila na to, že táto adresa nie je komunikačným kanálom Národného centra zdravotníckych informácií. V prípade potvrdenia rozposielania falošných emailov bude NCZI zvažovať právne kroky.
„Originálne usmernenia k testovaniu a COVID-19-Passy prichádzajú zaregistrovaným z adresy [email protected] a formou SMS. Informácie týmito kanálmi, teda SMS aj emailom, prichádzajú spoločne, nie je preto možné, aby informácia emailom prišla skôr ako informácia formou SMS,“ uviedla Beňadiková. Občania si môžu výsledky svojho testovania overiť na stránke www.old.korona.gov.sk/covid-19-validate-patient.php.
Prezidentský palác zverejňuje informácie o zamestnancoch: Nie je to dobrý nápad, hovorí bezpečnostný analytik
Slovensko je hladné po diskontoch, do apríla pribudnú ďalšie štyri predajne. Šéfa Woolworthu náš trh neprekvapil
Marek cestuje po svete na motorke: V mnohých moslimských krajinách žijú skvelí ľudia. V Iraku sme nemuseli minúť ani cent
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Skupinu Brat za Brata netreba podceňovať: Ak sa zmení vláda, bude prioritne rozpracovaná, vraví Bátor
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa
Mirka pracuje v obchode, prehovorila o samoobslužných pokladniciach: Už na mňa aj kričali, že nebudú robiť za mňa
Gynekológ meral 155 cm a ženám striekal žieraviny do maternice: Z orgánov krvácali, chcel ich tak sterilizovať










Nahlásiť chybu v článku