Aj takto sa KFC snaží zaujať vo svojej novej kampani, ktorá pozostávala zo štvorhodinového facebookového živého prenosu.
Doteraz si si už určite všimol, že KFC je ako ten kamoš z detstva, ktorý chcel vyskúšať všetko, čo sa vyskúšať dalo. Aj keď sa nad mnohými ich reklamami iba chytáme za hlavu, musíme uznať, že toto predstierané šialenstvo väčšinou funguje a výrazne dopomohlo upriamiť na KFC chcenú pozornosť.
Ak by ti niekto povedal, že KFC sa chystá postaviť obrovskú pevnosť pre mačky s podobizňou svojho zakladateľa, Colonela Sandersa a následne z toho spraviť živý prenos na Facebooku, pravdepodobne by si nebol prekvapený. Všetky tieto špekulácie sa včera skutočne naplnili. Túto nezvyčajnú kampaň naživo sledovalo vyše 700-tisíc ľudí.
Ľudia, ktorí sa pripojili online, mali možnosť slobodne rozhodovať o všetkom, čo Colonel urobí. Mohli dokonca aj pomenovať mačky, ktoré sa hrali naokolo. Animatronický Colonel ich pri hre očividne nerušil a to ani v prípade, že mu práve rotovala jeho kartónová hlava.
Colonel bol však sám o sebe šokujúci. Nie len že za neho rozprával herec Rob Lynch, ktorého možno poznáš z animovaného seriálu Bob’s Burgers, podarilo sa mu dokonca aj pohotovo reagovať na komentáre divákov.
Okrem očividne plusovej stránky, spropagovania vyprážaného kuraťa, je však na tejto kampani ešte jeden výraznejší veľmi pozitívny bod. Všetky mačky v štvorhodinovom videu sa dali adoptovať cez spoločnosť Heaven on Earth Society of Animals v Los Angeles.
Ak nevieš čo spraviť so štyrmi hodinami voľného času, môžeš si pozrieť celý prenos vo videu nižšie.
If enough of you share, we might add more kittens.
Gepostet von Super Deluxe am Dienstag, 17. Juli 2018
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje












Nahlásiť chybu v článku