Foto: Warner Bros, Summit Entertainment

Komédia je žáner, do ktorého treba ísť vždy s miernymi obavami. No niet nad to, keď nás nové komédie príjemné prekvapia.

Tento raz žiaľ nemáme na zozname super hrdinu, ktorý narobí viac škody než osohu, avšak k dispozícií je veľké množstvo snímok, ktoré vyzerajú naozaj sľubne. A vidieť ich môžeme ešte v priebehu tohto roka. Samozrejme dbajte na bezpečnosť, nezaduste sa pri smiechu pukancami a dajte si pozor, aby ste nezaparkovali v podzemných garážach.

Predĺžte si platnosť parkovacieho lístka o dve hodiny a nevykonávajte zvukový ani vizuálny záznam. A pri všetkej serióznosti sa uistite, že žiaden zo zmienených filmov nepremeškáte, pretože rok 2017 je plný noviniek, ktorým sa určite oplatí venovať veľkú mieru pozornosti.

Brloh

Keď Scott a Kate Johansenovci (Will Ferrell a Amy Poehler) zistia, že stratili finančný fond na vysnívané štúdia svojej dcéry, rozhodnú sa s pomocou akčného suseda (Jasona Mantzoukasa) zriadiť si v jeho dome nelegálne súkromné kasíno. Navzdory pochybností sa kasínu a podnikavej trojici začne veľmi dariť, príjmy rýchlo stúpajú, čo nezostane bez povšimnutia zákerného starostu mesta i podsvetia. Množstvo vtipných i akčných príhod, privedie nakoniec dcéru Alex k bránam vytúženej univerzity. V kinách ho môžete vidieť už oddnes, t.j. od 29. júna 2017.

Bastards

Keď dvojvaječné dvojčatá zistia, že im ich matka celé roky klamala o ich údajne zosnulom otcovi, vydávajú sa na cestu, aby ho našli.

Zabijakov osobný strážca

Najlepší bodyguard na svete dostane nového klienta, nájomného vraha, ktorý musí svedčiť na Medzinárodnom súdnom dvore. Aby sa včas dostavili na konanie, musia obaja zabudnúť na to, že sú tak trochu iní a že si možno až príliš lezú na nervy.

Logan Lucky

Bratia Jimmy a Clyde, ktorí v hlavných úlohách stvárnia Channig Tatum a Adam Driver, sa rozhodnú zvrátiť rodinnú kliatbu. Rozhodnú sa tak pre veľkú lúpež počas legendárneho preteku Coca-Cola 600 na Charlotte Motor Speedway.

Ktorý je ten pravý?

Film rozpráva príbeh slobodnej matky Alice Kinney, ktorá sa práve rozišla so svojim manželom. Rozhodne sa začať nový život, a tak sa odsťahuje späť do rodného LA, aj so svojimi dvomi dcérami. Na oslave jej 40. narodenín stretne troch mladých začínajúcich filmárov, ktorí hľadajú ubytovanie. Alice im navrhne, že ich ubytuje vo svojom dome pre hostí. A tak sa začne formovať nová, netradičná rodinka. Do Alicinho života sa nečakane začnú vkrádať nové priateľstvá a romantika. Ale to len do bodu, kedy sa pre dverami zjaví jej bývalý manžel s kufrom v ruke…

Ladíme 3

Po dokončení vysokej školy sa Barden Bellas vracajú vo filme v Ladíme 3. Ocitajú sa v reálnom svete, kde sa dá ťažko prežiť len s „acappella“ spevom. Po dosiahnutí vrcholu, ktorý predstavuje víťazstvo vo svetovom šampionáte, sa Belly rozdelili a teraz zisťujú, že neexistujú žiadne nádejné vyhliadky na prácu, pri ktorej by sa mohli živiť hudbou. Ale keď dostanú príležitosť znovu sa spojiť a vystupovať behom zámorskej USO tour, rozhodnú sa ešte raz spojiť sily…

Battle of the Sexes

Príbeh sleduje osudy dvoch svetových tenisových šampiónov. Ich zápas sa stal známym naprieč históriou ako súboj pohlaví a zároveň sa stal najsledovanejším športovým zápasom v histórií televízie.

Emoji vo filme

Film nás vôbec poprvýkrát zavedie do tajného sveta vo vnútri našich smartfónov. V aplikácii pre textové správy sa ukrýva Textopolis, bujná metropola, v ktorej žijú obľúbení Emoji v nádeji, že sa raz dostanú do správy. Každý Emoji ma jeden výraz, až na smajlíka menom Gene, ktorého výraz je viacvýznamový. To je však problém, a tak sa Gene rozhodne stať normálnym. Pomocnú ruku mu navrhne HI-5 a nechválne známa hackerka Jailbreak. Spoločne sa vydajú na cestu skrz aplikácie, aby našli Kód. Celému mobilu však začne hroziť veľké nebezpečenstvo a len táto trojica môže svet smajlíkov zachrániť, než bude nadobro vymazaný.

Kingsman: Zlatý kruh

Svet Kingsmanov sa prvýkrát predstavil vo filme Kingsman: Tajná služba ako nezávislá, medzinárodná, špionážna agentúra pracujúca v hlbokom utajení, ktorej cieľom je bezpečný svet. V ďalšom pokračovaní Kingsman: Zlatý kruh čelia naši hrdinovia novým výzvam. Centrála Kingsmanov je zničená a celý svet sa stáva rukojemníkom. Kingsmanov čakajú nové úlohy i prekážky. Spoja sa so spriatelenou americkou špionážnou organizáciou Statesman. Obidve agentúry musia spoločnými silami poraziť nebezpečného nepriateľa a zachrániť tak svet.

Pozri aj: Dlho očakávaný slovenský film Čiara predstavil svoj plagát. Je na ňom Tomáš Maštalír v podobe, ako nikdy predtým

csfd.cz, rottentomatoes.com

Príbehy
0
Komentovať (0)