Hoci ide o triler z drsného pašeráckeho prostredia, na svoje si v kine prídu aj dámy – tešiť sa môžu nielen na zvodný pohľad hlavného predstaviteľa.
správy od nás budete mať ako prví.
Kým doteraz mohli diváci poznať Tomáša Maštalíra len z divadla či z niekoľkých slovenských seriálov, začiatkom augusta sa im predstaví v novom trileri Čiara. A dokonca sa tu hneď zhostil hlavnej úlohy. Známy slovenský sexsymbol sa vo svojom prvom kinofilme predstaví v úlohe drsného mafiánskeho bossa, vo filme nebude núdza ani o akčné scény, kde Tomáš predviedol svoju skvelú formu. Hravo preskočiť cez plot či vydržať náročné scény vo vode aj pod vodou mu nerobilo žiaden problém. A aby toho nebolo málo, predviedol sa aj ako zdatný spevák, keď spolu s Andym Hrycom zaspievali pieseň Hej sokoly!, ktorá v prevedení IMT Smile a Ondreja Kandráča aktuálne kraľuje v slovenskom éteri.
O tom, že Tomáš Maštalír je naozaj všestranne nadaný svedčia aj vyjadrenia Petra Bebjaka a producentky Wandy Adamík Hrycovej, ktorí sú s jeho hereckými výkonmi nadmieru spokojní. „Tomáš sa hlavnej úlohy zhostil bravúrne a skvele stvárnil všetky polohy, v ktorých sa jeho postava predstaví – či už obávaného vodcu partie, vášnivého manžela alebo milujúceho otca. Myslím, že pri obsadení hlavnej úlohy sme nemohli trafiť lepšie,“ hovorí Wanda.
Zdá sa, že hoci ide o triler z drsného pašeráckeho prostredia, na svoje si v kine prídu aj nežnejšie polovičky. Svedčí o tom aj plagát k filmu, ktorý autorsky pripravila dvojica Matúš Bence a Jonáš Karásek. Drsný chlapec Tomáš Maštalír so sexi pohľadom je na neodolanie!
Pozri aj: 10+ hercov, ktorí brilantne stvárnili postavy opačného pohlavia. Tieto hviezdy sú na nepoznanie
TS Monika Želasková
Samuel z Detvy je jediným Slovákom žijúcim na karibskom ostrove: Miestni ma zo žartu volali Eminem, zarábajú 600 eur
Navštívili sme nádherné historické mestečko, výhľady sme dostali zadarmo. Na deň vám tu stačí 32 eur
Milionár 20 rokov budoval pozemskú rajskú záhradu, dokončiť ju nestihol. V džungli postavil schody do neba
Ochutnali sme dokonalé pivo, ďalší podnik úplne prepadol. S odborníkom sme testovali slovenské prevádzky
Sofia je odborníčka na kórejskú kozmetiku: Skincare kórejských žien nemá 10 krokov. Produkty sú o 30 % lacnejšie
















Nahlásiť chybu v článku