Ruptly TV

Martin Majdák / / News
Živá bábika menom "Silicon Samantha" je pokrytá senzormi a reaguje na ľudský dotyk. Výrobcovia tvrdia, že bábika má funkčné ústa a vagínu.

Vynálezca Sergi Santos z Barcelony posunul neživé sexuálne spoločníčky na novú úroveň. Samanthine plastové predchodkyne sa v Japonsku vyrábajú už viac ako tridsať rokov, no Santosov vynález zaručene zmení trh v tejto oblasti. 

Podľa technika Sergiho bábika vďaka senzorom realisticky reaguje na dotyky na bokoch, ramenách ústach a vagíne. Okrem reakcie na podnety je bábika schopná citového zblíženia a je naprogramovaná tak, aby chcela byť bozkávaná a chce, aby sa jej niekto dotýkal. Bábika rozpráva po Anglicky s americkým prízvukom a hovorí frázy ako: „Som tu stále pre teba“ „Čo ďalej?“ 

Ruptly TV
Ruptly TV

Robot s umelou inteligenciou má tmavohnedé vlasy a prenikavé zelené oči. Na začiatku má romantický a rodinný prístup. Cieľom používateľa je dostať ju do pozície, kedy bude „mať chuť na sex“ následne ju užívateľ môže doviesť až k orgazmu.

Ďalšie plány firmy zahŕňajú vytvorenie systému, ktorý pomôže bábikám vytvoriť osobnosť, ktorú si momentálne musia používatelia len predstavovať. S bábikami sa bude dať rozprávať a umelá inteligencia bude mať možnosť reflektovať túžby užívateľov.

Každá z týchto bábik má vymeniteľnú tvár a genitálie vyrobené na objednávku. Ceny týchto robotických spoločníčok sa začínajú na 6 500 dolároch v základnej výbave, kde si zákazník môže vybrať z 18 typov tela. Pri špecifickejších požiadavkách sa cena môže vyšplhať až na 12 000 dolárov.

Pozri aj: Robí sex ľudí šťastnejšími alebo skrátka majú šťastnejší ľudia iba viac sexu? Výsledok novej vedeckej štúdie vás zaručene prekvapí

interez.sk (Martin Majdák) dailymail.co.uk


Komentovať (0)