koso / / LifeHacking
Je veľa spôsobov, ako určiť, či poznáte človeka: môžete poznať jeho obľúbené jedlo, miesto, kam by chcel ísť, jeho hudobný vkus a mnoho ďalších vecí....

Je veľa spôsobov, ako určiť, či poznáte človeka: môžete poznať jeho obľúbené jedlo, miesto, kam by chcel ísť, jeho hudobný vkus a mnoho ďalších vecí.  Podľa týchto vecí sa niekedy rozhodujete, či sa k Vám daný človek hodí, alebo nie. Možno by ste mali zhodnotiť aj súlad z pohľadu astrológie. Predsa len, niečo na tom možno bude. Niektorí sa k sebe proste nehodia a iní si zas sadnú ako keby sa jeden pre druhého narodili.

Váhy a lev

znamenia obr 1

Ľudia s týmito znameniami sú spoločensky aktívni. Milujú spoločenské podujatia a sú otvorenejší. Lev má vždy svoje požiadavky a Váhy ich s radosťou naplnia.

Baran a Vodnár

znamenia obr 2

Táto dvojica sa nebude nikdy nudiť, pretože obaja milujú dobrodružstvo a vzrušujúce veci. Môžu byť vysoko inovatívni v spoločných aktivitách a radi jeden druhému nechávajú priestor a slobodu.

Baran a Rak

znamenia obr 3

Baran je vždy smelý a odvážny a Rak bude vždy očarený jeho silnou energiou, práve preto sa môže stať, že neuvážené slová Barana môžu citlivého Raka hlboko raniť

Baran a Ryby

znamenia obr 4

Baran a Ryby vedia byť k sebe veľmi dobrí a často naviažu hlboký vzťah. Ryby sú krehké a ohľaduplné, zatiaľ čo Baran má tendenciu byť lídrom a táto rovnováha pomôže ich vzťahu trvať dlhšie.

Býk a Rak

znamenia obr 5

Tieto znamenia sa navzájom dopĺňajú a majú medzi sebou vzájomné porozumenie. Úprimný Rak a podporujúci Býk, obaja si vážia domov a rodinu , čo im pomôže ostať spolu a vytvoriť rodinu.

Býk a Kozorožec

znamenia obr 6

Tieto dve znamenia sa vedia pochopiť a vedia, že sa môžu jeden na druhého spoľahnúť. Býk obdivuje prácu Kozorožca a jeho povahu, zatiaľ čo Kozorožec ocení láskavý a rozumný charakter Býka. Obaja majú hlboký zmysel pre materiálne hodnoty.

Strelec a Baran

znamenia obr 7

Oheň s ohňom?  Strelec nasleduje svoje srdce a nerád robí z vecí drámu. Má sklony k nevere viac ako ktorékoľvek iné znamenie zverokruhu. Obaja neberú veci až tak vážne a Baran nie je veľmi spoločenský, no sú k sebe úprimní a ak sa k sebe hodia, budú sa navzájom dopĺňať.

A ako sú na tom ďalšie znamenia?Komentovať (0)