Foto: Profimedia

Zlatica Puškárová sa už dnes objaví na Markíze.

Zlatica Švajdová Puškárová sa dnes vráti na televízne obrazovky. V rámci piatkových Televíznych novín na Markíze bude mať rozhovor s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Upozornil na to portál Aktuality s tým, že počas Televíznych novín bude mať pätnásťminútový bilančný rozhovor s prezidentkou Zuzanou Čaputovou, ktorá je posledný deň v úrade. „Teším sa, že budem realizovať rozhovor s pani prezidentkou Zuzanou Čaputovou v posledný deň v jej úrade. Moderovala som prezidentské voľby, ktoré vyhrala ako prvá žena v histórii Slovenska, rovnako jej inauguráciu a desiatky rozhovorov počas jej funkčného obdobia,“ povedala moderátorka.

Avizovala nový projekt

Markíza podľa portálu informovala o jej návrate len krátko po tom, ako v televízii vznikol spor s Michalom Kovačičom a ostatnými reportérmi spravodajstva o nezávislosť. Zlatica sa k tomu odmietla vyjadriť, pretože podľa jej slov nebola prítomná v kritických momentoch a nemohla ich ovplyvniť. Sama moderátorka následne informovala o tom, že pracuje na autorskom projekte, ktorý už čoskoro predstaví.

Vylúčila však, že by išlo o reláciu Na telo a o nahradenie Michala Kovačiča na tejto pozícii. Nebude taktiež moderovať ani štúdio počas inaugurácie novovymenovaného prezidenta Petra Pellegriniho.

Uložiť článok

Najnovšie články