Foto: Interez.sk

Ľudia majú rôzne dôvody na rozchod s partnerom a my vám dnes prinášame tie najzaujímavejšie a najvtipnejšie z nich.

Chceli by ste chodiť s dievčaťom, ktoré miluje dinosaurov? Alebo niekoho, kto prežúva tak nahlas, že pripomína Cookie Monster príšerku? Alebo radšej niekoho, kto si na hranolčeky dáva horčicu tak, že si ju vytlačí na ruku a rozotrie si ju tanieri? Pozrite si, aké dôvody dohnali týchto ľudí k rozchodu.

Mali sme naplánovanú večeru a po nej kino, no musel som ostať dlhšie v práci, tak sme sa na ceste do kina zastavili v stánku s rýchlym občerstvením. Po tom, ako dojedla, odhodila zvyšky z okna auta na ulicu. Od vtedy som sa s ňou nerozprával.


Jeho nechty na nohách boli tak dlhé, že na podlahe klopkali ako psie labky.


Boli sme v miestnom pivovare a vyzerala, akoby mala každou chvíľou začať plakať. Opýtal som sa jej, v čom je problém a povedala, že tam nie je žiadne vegánske jedlo. Navrhol som jej, aby si vybrala vegetariánske jedlo a jednoducho vymenila syr za vegánsky. V tom bode začala plakať. Opýtal som sa jej, či chce ísť niekam inam a okamžite bola nadšená. Šli sme do jej obľúbenej reštaurácie a objednala si rybacie tacos.


Vzal som ju von na večeru. Povedal som, že chcem lososa a povedala mi, že si mám objednať burger ako poriadny chlap.


Chodil som s dievčaťom, no tak hlasného jedáka som ešte nestretol. Neustále prežúvala s otvorenými ústami a mľaskala. Do toho ešte pridala pochvalné zvuky ako „mmm“ a „mňam“. Akoby som bol na rande s Cookie Monster.


Odmietla jesť čokoľvek iné, ako kuracie nugetky a hranolčeky. Nič iné. Žiadne kuracie prsty, žiadne kuracie prúžky. Ak sme šli niekam, kde nemali nugetky, objednala si len kolu a pozerala, ako jem. Raz som urobil tú chybu, že som jej navaril. Raz odhryzla a opýtala sa či by mi vadilo, ak by si zašla do McDonaldu po nugetky a hranolčeky.


Hlas, akým hovorila k svojmu psovi, bol neznesiteľný. Občas sa tak rozprávala aj so mnou, no nie často. Raz v noci sa ma tým detským hlasom opýtala: „Môžem ti pocumľať vtáčika?“ Bolo to prvý a posledný krát, kedy som odmietol sex. V tom momente sme sa rozišli.


Raz som sa rozišiel s dievčaťom preto, že sa v ničom nevedela rozhodnúť. Keď som jej navrhol, aby sme šli do kina, nikdy sa nevedela rozhodnúť, aký film chce vidieť. Privádzalo ma to do šialenstva. Neskôr sa ukázalo, že chodí ešte s jedným chlapom. Keď som sa jej na to opýtal, povedala, že sa medzi nami nevedela rozhodnúť.


Zjedla mi môj burger, ktorý som si objednal. Pýtal som sa jej, či chce jesť. Povedala nie. Keď mi doniesli jedlo, musel som si odskočiť na záchod. Vrátil som sa a burger bol preč. „Hups, bola som trochu hladná.“ Choď do riti…


Vydržal som s ňou chodiť dva roky. Čo ma na nej privádzalo do šialenstva? Pri všetkom robila zvuky a smiala sa na nich. Sadala si na stoličku a povedala „vrrrrzg, haha“. Natriasala vankúš so slovami „fuf fuf fuf, haha“. Prepínala kanály ovládačom „pff pff pff, haha“. Jedli sme v reštaurácii a „chrum chrum, haha“. Na konci som mal chuť vyskočiť z okna.


Opýtala sa ma, čo by som urobil, ak by mi niekto urobil do kondómu dierku.


Raz som sa rozišiel s dievčaťom preto, že som si myslel, že predo mnou niečo skrýva a chce sa rozísť. Ukázalo sa, že naozaj niečo skrývala – výlet do Karibiku. Pre nás oboch. Bol som idiot, keď som mal 22…


Neverila, že človek bol na Mesiaci.


Prikrádala sa ku mne, keď som čúral, chytila mi ho a mierila za mňa. Začal som hrať prekvapeného, aby som sa jej mohol vymočiť na nohy. Myslel som si, že si uvedomí, že to, čo robí, je zlé.


Na hranolčeky si dávala horčicu a to tak, že si ju najprv dala na ruku a potom ňou všetky potrela. Potom tú horčicu z ruky zlízala. Pri pohľade na ňu by človek nepovedal, že je toho vôbec schopná.


Po rande na slepo som krátko chodil s jednou dievčinou. Raz v noci, keď sme šli na večeru, som jej rozprával príbeh. Ukončil som ho vetou: „Bolo to pekelne smiešne.“ Pozrela na mňa a pýtala sa: Ty si myslíš, že peklo je smiešne?“ Naša posledná večera bola poriadne trápna.


Mal som 9 rokov. Vo štvrtok som začal chodiť s dievčaťom. Cez víkend mi mama kúpila slnečné okuliare. Prišiel som s nimi do školy a keď ma v nich moja nová frajerka videla, povedala, že vyzerám ako bifľoš a rozišla sa so mnou. Teraz je závislá na heroíne.


Vo všetkom bola o stupeň lepšia ako ja. Na každý môj príbeh mala lepšiu verziu.


Stále rozprávala počas filmu, no len vtedy, keď sa v ňom odohrával nejaký dialóg. V scénach, v ktorých nikto nerozprával – ticho. V momente, ako niekto začal rozprávať, sa na mňa otočila: „Čítal si ten článok v novinách o bambuckom masle?


Bol som s priateľkou a jej rodinou v ich plážovom dome. Sprchu mali von. Šiel som tam a začal som masturbovať, neviem, pripadalo mi to ako fajn nápad. Mali ste niekedy ten pocit, že vás niekto sleduje? Ukázalo sa, že do sprchy sa dalo pozerať z hornej terasy. Na nej sa rehotali jej mama a teta a pozerali, ako sa „hrám“. Priateľke som nepovedal ani slovo, sadol som do auta a cestoval tri hodiny domov. Proste som jej už nikdy nezavolal.


Kým som mu išla po obrúsky, zjedol mi môj obed. Jediné jedlo, aké som počas prvého roku na škole zjedla, bol obed zadarmo, ktorý škola dávala deťom z rodín s nízkym príjmom. O tých nevedel a ešte si myslel, že je to v poriadku, pretože sa nezvyknem hnevať za takéto veci. Vtedy som však mala svoje dni a práve som skončila hlúpy test. Otočila som sa, odkráčala preč a nikdy sa neobzrela späť.


Na našom prvom rande som ju zobral k sebe domov. Šiel som vyvenčiť psa, čo mi zabralo asi päť minút. Počas nich si oholila genitálie mojou žiletkou. Vrátil som sa domov, šiel som do kúpeľne a vyzeralo to tam, akoby tam vybuchla penová bomba. Potom som si všimol moju žiletku, na ktorých boli stále jej vlhké chlpy. Mal som bradu a neholil som sa viac ako týždeň. Ona sa tvárila, akoby sa nič nestalo a nemala potrebu mi nič vysvetliť alebo povedať.


Mal som 15 rokov, ona 17. Keď sme spolu začali chodiť, povedala, že chce ešte dva mesiace so sexom počkať. Bol som panic a veľmi ma to netrápilo, takže som súhlasil. O mesiac neskôr sa veci zvrtli a naliehala, aby sme to urobili hneď. Pýtal som sa jej či si je úplne istá, pretože chcela počkať. Tvrdila, že to chce hneď. Potom povedala, že to bola len skúška, lebo chcela vedieť, či vydržím počkať, ako som sľúbil. Nechala ma.


Zamiešala si kávu a vložila lyžičku do cukru. Ostali tam stopy kávy.


Počkala, kým sa jej čašník venoval a vtedy sa začala rozhodovať, aký nápoj si objedná.


Do cereálií si namiesto mlieka dával vodu.


Moja bývalá, s ktorou som bol päť rokov, ma nechala, lebo si chcela užiť mladosť. Asi o tri roky neskôr skončila ako rozvedená mamička dvoch detí.


Na akúkoľvek otázku odpovedala: „Je mi to jedno.“ Aký film chceš vidieť? Čo chceš z obchodu? Do akého klubu chceš dnes ísť? Vždy jej to bolo jedno, tak som rozhodol ja. Na to ona reagovala: „Och, toto nemám rada. Radšej by som chcela…“ Šalel som z nej.


Nejedol nič iné ako zemiaky, arašidové maslo a rámen. Nebol chudobný študent, len šialene vyberavý v jedle. Nie. Zbohom.


Podozrieval som ju z toho, že mi ukradla moju Pokémon kartu. Nič špeciálne, len Pikachu, ale keď sa moje podozrenie potvrdilo, prerušil som s ňou všetky kontakty. Chýbajú mi časy, keď som mal 11.

Pozri aj: Pozrieť si všetky videá by trvalo 173 rokov. Pornhub oslavuje 10 rokov a zverejňuje štatistiky toho, čo sa mu podarilo dosiahnuť za prvú dekádu

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)