viralthread.com

Kto by mohol o mužoch vedieť viac, ako žena, ktorá zažila intímny styk s viac ako 10 tisíc mužmi?

39 ročná Gwyneth Montenegro je psychoterapeutka, pomáha ľuďom v osobnom rozvoji a trénuje tiež neurolingvistické programovanie. Okrem toho pôsobí ako motivačný rečník. No je tu ešte jedna vec, ktorú by ste o nej mali vedieť a tá je v tomto kontexte pomerne nečakaná. Jej predchádzajúca kariéra bola poskytovanie sexuálnych služieb.

Rozhodnutie začať s kariérou sexuálnej spoločníčky prišlo po traumatickom zážitku. Raz v noci išla z klubu, kde toho vypila viac, ako by sa patrilo a ako bola omámená alkoholom, prepadol ju gang, ktorý ju znásilnil. Z incidentu si toho veľa nepamätá, ale ako uvádza, veľmi ju to traumatizovalo, najmä kvôli jej náboženskej výchove, akú doma dostala.  

„Zmenilo to môj názor voči sebe. Cítila som, že už nie som hodná samej seba, proste som nebola dosť dobrá. Prišla som z kresťanskej rodiny a prvý sex som si šetrila pre manželstvo, no zrazu som bola znásilnená a všetko bolo preč. Tak som prešla na druhú stranu… Bola som veľmi, ale veľmi promiskuitná. Dostala som sa na prvé miesto v tanečnom klube a to som mala iba 19 rokov.“

Ako sama uvádza, nevidela výrazný prechod z exotických tancov v klube k sexuálnej práce. Lákala ju aj možnosť zarobiť 1000 austrálskych dolárov a to niekedy aj v priebehu jednej hodiny. Aj keď jej rovesníčky prestávali s touto prácou vo veku 21 rokov, ona nie. Vo svojej sexuálnej kariére pokračovala ďalších 12 rokov a uvádza, že spala s viac ako 10 tisíc mužmi. Neskôr o tom dokonca napísala knihu.

Dnes Gwyneth neľutuje svoje predchádzajúce zamestnanie, no rozhodla sa túto kapitolu života definitívne ukončiť a začať nový život. Teraz zužitkováva nadobudnuté skúsenosti a pomáha tak ostatným.

Gwyneth sa teraz rozhodla, že celému svetu prezradí túžby mužov, keďže len veľmi málo žien ich pozná tak dobre, ako ona.

Muži nemajú radi tvrdý sex

Gwyneth vysvetľuje, že veľké množstvo mužov nemá záujem posúvať sexuálne hranice a nechce vykonávať „posteľné experimenty“. Takí, čo o to mali záujem, bola len malá časť jej klientov.

„Veľa mužov nechce robiť všetky tie tvrdé výstredné sexuálne prejavy – to je len malé percento mužov. Bola som v brandži 12 rokov a nevidela som veľa mužov s chorými fantáziami. Väčšina z nich chcela iba normálny sex.“ 

Mnohí muži chcú byť v emocionálnom spojení

Muži radi prejavujú city a nechcú čisto iba sex. „Mala som viacerých klientov, ktorí sa na mňa tešili preto, lebo sme sa porozprávali a niekedy sme sa dokonca spolu hrali hry. A niekedy vďaka tomu dostali viac ako len sex. Vzbudzovala sa v nich psychologická túžba a nielen tá fyzická. Je jasné, že mnohí klienti boli za mnou iba kvôli sexu, no boli aj takí, s ktorými sme sa väčšinu času rozprávali. 

Chcú sa cítiť ako muži

Gwyneth tvrdí, že mnohí jej klienti fungovali v existujúcich vzťahoch, no vyhľadávali ju, pretože sa cítili „oslabení“. „Chceli sa opäť cítiť mužsky. Chceli v sebe nájsť mužnosť. Tá je pre nich veľmi dôležitá. So sexom dostali tiež intenzívny pôžitok z toho, že sú naozaj mužmi. Mnohí ma vyhľadávali kvôli pocitu, aby sa cítili lepšie. Veľkú úlohu v celom hrala psychologická motivácia.“

Sú zmätení v rodových rolách

Vzhľadom k tomu, že úlohy mužov a žien sa v poslednom období vyrovnávajú, mnohí muži sú z toho zmätení a nevedia, čo majú robiť.

Nechcem byť taká drzá, aby som z toho vinila feminizmus. Avšak zbadala som, že muži sa ním cítia oslabení. Niekedy nevedia, čo majú robiť. Nevedia, či majú žene otvoriť dvere, či ju tým napríklad neurazia. U mnohých klientov som videla, že ako keby zabudli byť mužmi. Stratili svoju cestu.“

Ak chcete pochopiť ľudí, oddeľte emócie

Gwyneth sa domnieva, že mnoho žien sa snaží partnerovi vyhovieť a stavia na ich pocity. Ona verí, že je dôležité odosobniť sa od vonkajších prejavov, aby bolo možné plne pochopiť myslenie muža. „Uvoľnite emócie, pozrite sa na neho z vonkajšieho pohľadu. Tak lepšie pochopíte jeho konanie. Vďaka tomu si budete môcť vybrať, či táto osoba je pre vás vhodná, napríklad na dlhodobý vzťah. 

Gwyneth sa stretla v priebehu svojej kariéry s veľkým množstvom mužov, a tak jej poznatky sú skutočne zaujímavé. Je ale potrebné dodať, že vzorka, s ktorou sa stretla, nemusí byť reprezentatívna, keďže nie každý muž vyhľadáva sexuálne spoločníčky. Avšak vzorka 10 tisíc mužov je skutočne veľká, a tak na tvrdeniach Gwyneth niečo skutočne môže byť.

Pozri aj: Budú mať svoju osobnosť a orgazmus. Zoznámte sa s týmito sexuálnymi robotmi, ktoré kúpite už tento rok

news.com.auviralthread.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy