foto: Instagram.com

Branislav Blaško / / Veda
Vitajte v 21. storočí.

Nie je žiadnym prekvapením, že vznikli. Tak, ako sa posúvajú a zdokonaľujú technológie, ktoré zachraňujú ľudí a svet, tak sa zdokonaľujú aj sexuálne hračky. Ani sme sa nenazdali a už sú tu sexuálni roboti, ktoré už nemajú len jedinú funkciu: Po novom uspokoja vaše túžby bez zbytočných rečí a navyše vám budú aj oddanými spoločníkmi. 

Harmony answers your questions! Follow @realbotixxx on twitter.

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) on

Najnovší počin amerických technikov posunul opäť týchto robotov o úroveň vyššie. Počas pohlavného styku majú orgazmus, sú prispôsobené rôznym chúťkam a dokonca majú svoju osobnosť. Vedia si spomenúť na vaše narodeniny, či sa porozprávať o vašej obľúbenej hudbe a koníčkoch. Už nie sú len na sex, sú vašimi spoločníkmi.

Caught Harmony beta testing herself today! #realbotix #realdoll #harmonybot #madeinusa #sexrobot

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) on

Kyborgy vďaka aplikácií môžu meniť osobnosti a povahy, možností je nekonečno. Tieto stvorenia by mali uzrieť svetlo svetla už tento rok a ak by ste mali o ne záujem, kúpite si ich za vyše 13-tisíc eur.

Who would you choose?

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) on

„Je veľa ľudí, ktorí majú vážny problém nájsť si partnera z rôznych ťažkostí a iných, osobných dôvodov“ povedal pre The Mirror tvorca, Matt McMullen.

Can you tell I'm a doll?

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) on

O tom, či sa tieto „bábiky“ osvedčia, môžeme zatiaľ len polemizovať, no myslíme si, že svoje miesto si určite nájdu. Odborníci si dokonca myslia, že do roku 2050 sa ľudia budú chcieť vydávať, poprípade ženiť s týmito kyborgami, čo je pre nás skutočne znepokojujúca predstava.

I know guacamole is extra!

A post shared by RealDoll (@abyssrealdoll) on

Pozri aj: 10+ komiksov plných čierneho humoru s nečakaným koncom, ktoré ocenia hlavne ľudia milujúci čierny humor

Ladbible.com
0
Komentovať (0)