Foto: Profimedia

Vždy, keď sa Zdena objaví po boku Osmanyho Laffitu, ľudia z nej nedokážu spustiť oči.

Obľúbená herečka tento rok oslávila sedemdesiatku a hoci je už v staršom veku, eleganciu a šarm nestráca. Práve naopak. Nielen v posledných rokoch, ale aj v tento žiarila v spoločnosti muža, ktorý sa móde viac než rozumie a ktorého určite potešilo vidieť ju v takých očarujúcich outfitoch.

Hoci nie je nič nezvyčajné, aby sa Zdena Studenková pre svoj talent dostala na titulky časopisov, je ešte jeden dôvod, pre ktorý zvykne uchvátiť všetky médiá. Na každej akcii dizajnéra Osmanyho Laffitu totiž na seba okamžite stiahne pozornosť, keďže v outfitoch, ktoré predvádza, od nej len ťažko odtrhnúť oči. Výnimkou nebola ani módna prezentácia návrhárovej novej kolekcie, ktorej sa Studenková len nedávno zúčastnila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Celá v bielom

Po boku Osmanyho sa Zdena Studenková objavila napríklad v roku 2020 pri príležitosti otvorenia novej kliniky YES VISAGE. Vtedy 66-ročná herečka zažiarila v bielom nohavicovom kostýme, pod ktorým mala zvodnú spodnú bielizeň, ktorá jej vykúkala z výstrihu. Vzhľad doplnila zlatými doplnkami.

Z tejto udalosti navyše vznikla ikonická selfie Simony Krainovej, Zdeny Studenkovej a Lucie Bílej, ktorú na Instagram pridala Krainová a ľudia z nej okamžite šaleli.

Studenková predviedla, že žena môže ukázať dekolt v akomkoľvek veku a hoci by niekto mohol považovať jej voľbu za odvážnu, rozhodne sa vyplatila, keďže o nej vtedy médiá vo veľkom písali.

Foto: Profimedia

Nesmrteľná klasika

Uložiť článok

Najnovšie články