Instagram

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, či nemáte v sebe "namiešaný" kokteil iného etnika? Možno nie ste stopercentný Európan, aj keď si to možno myslíte. 

Aplikácia Telegram, ktorá je prioritne určená na komunikáciu, má k dispozícii vynikajúci nástroj, ktorý vám na základe fotografie dokáže určiť percentuálnu príslušnosť k určitej rase. Výsledky samozrejme slúžia pre zábavu, nie je to vedecká analýza. Tá k dôslednému stanoveniu potrebuje viac než vašu fotografiu. 

Aplikácia vás na základe čŕt tváre môže priradiť k európskemu, židovskému, africkému či latinskému typu. Ak ste zvedaví, po kom vyzeráte tak, ako vyzeráte (netreba nadávať na svojich rodičov), môžete si vyskúšať túto aplikáciu.

A tých, ktorých to až tak „neberie,“ si môžu pozrieť, ako aplikácia vyhodnotila slávne osobnosti.

Ariana Grande

instagram

Speváčka o sebe tvrdí, že je polovičnou Sicílčankou a polovičnou Taliankou, pričom obaja jej rodičia majú talianske korene. Takže u nej by to aj sedelo.

Angelina Jolie

avtora

Svetoznáma herečka je „všehochuť.“ Okrem iného vraj v jej žilách koluje krv nemeckých a slovenských predkov z otcovej strany a matka jej mala tiež čo ponúknuť.  Môže sa pochváliť predkami z Kanady či Holandska.

Christina Aguilera

joy

Otec speváčky je Ekvádorčan, predkov má z Nemecka, Írska, Walesu aj Holandska. Určite má však vyššie percento „Latino“ génov.

Keanu Reeves

libertatea

V skutočnosti je herec mixom Havaja, Číny, Portugalska a Európy. Už na prvý pohľad je zrejmé, že nie je 70 -percentným Európanom. Žeby sa aplikácia predsa len zmýlila?

Cameron Diaz

The Body Book

Herečkin otec je Kubánčan so španielskymi predkami, zatiaľ čo matka má anglických, škótskych, írskych a nemeckých predkov.

Demi Lovato

instagram

Speváčka po otcovi zdedila mexické korene a po mame zas anglických, škótskych a írskych predkov.

Dwayne Johnson

instagram

Hercova mama je poriadna exotika, pochádza zo Samoa, čo je ostrov v Oceánii. Otec sa tiež nedá zahanbiť. Jeho predkov objavíme v Afrike či Írsku.

Selena Gomez

instagram

V tomto prípade sa tiež aplikácia trafila tesne vedľa. Speváčkin otec má mexické korene, zatiaľ čo matka talianske. V krvi krásky koluje trošku viac exotiky, než stanovila aplikácia.

Vanessa Hudgens

Fanpop

Herečka má indiánske korene aj írskych predkov. Taktiež v jej rodokmeni nájdeme stopy po Filipínčanoch, Španieloch a Číňanoch.

Vin Diesel

msicollege

Hercov otec je Afroameričan a Vin práve po ňom zdedil čokoládovú pokožku. Mama má anglických, škótskych a nemeckých predkov.

Ktovie, či by rôzne fotografie toho istého človeka priniesli tie isté výsledky. Možno by to stálo za pokus.

Pozri aj: Na koho sa podobáte? Táto stránka vám prezradí, ktorá celebrita vyzerá rovnako ako vy

interez.sk (Michaela), brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)