foto: Unsplash

Prázdniny skončili a školský rok je už v plnom prúde.

Ak ti ešte ostalo pár drobných z letných brigád, ponúkame ti niekoľko tipov, ako ich čo najlepšie  použiť. Rodičia by ti určite poradili, nech ich dobre investuješ. Aj to je jedna z možností, ale čo tak radšej ich minúť na seba a na zážitky? Pozri si pár tipov, ako úspory premeniť na super spomienky za menej ako 30 eur.

Uži si koncertnú jeseň

Na koncerty je správny čas vždy, či už počúvaš hip hop, reggae, elektroniku alebo pop. V hudbe si na svoje príde každý. Napríklad taký koncert svetoznámych Son Lux, ktorých preslávila skladba Easy, si môžeš v Bratislave vypočuť naživo. Lístok na ich koncert stojí v predpredaji iba 19 eur. Za 29 eur si dokonca užiješ aj koncert Toma Odella, ktorý na Slovensko príde už tento november.

foto: Unsplash

Spoznávaj umenie

Ak hudba nie je pre teba to pravé, možno si skôr na umenie. Divadelné predstavenia v Národnom divadle aj alternatívnejšie divadlá po celom Slovensku sa do 30 eurového budgetu pokojne zmestia. Umenie v SNG máš dokonca zadarmo.

foto: Unsplash

Daj to na módu

Ďalšou z možností je aj investícia do jesenných outfitov. Klasické jesenné farby ako horčicová, hnedá, tmavozelená či bordová zaplnili obchody. Medzi tohoročné vychytávky patrí pestrofarebné káro a farbou sezóny je hnedá vo všetkých jej odtieňoch. Miesto naháňania posledných výpredajov si radšej dopraj jeden lepší trendy kúsok, pokojne aj z upcyklovaných modelov.

foto: Unsplash

Cestuj a spoznávaj

Lacné letenky nájdeš dnes na každom rohu. Výlet do Ríma, Paríža alebo Londýna kúpiš aj za 20 eur. Ak siahneš hlbšie do svojich úspor, snáď sa nájde niečo aj na ubytko a stravu.

foto: Unsplash

Športuj

S príchodom jesene viaceré športové aktivity ukončili svoju sezónu. Zabudni na plážový volejbal či jógu v parku. Na jeseň je čas na indoor. Skús napríklad lezeckú stenu alebo zaplať na mesiac fitko. V oboch prípadoch investuješ do seba a okrem dobrého pocitu získaš aj pekné krivky.

foto: Unsplash

Ak ti z leta žiadne úspory nezostali, nezúfaj. Stále je možnosť k peniazom sa dopracovať. Ak si otvoríš nový Študentský účet do 4. 11. 2018, Tatra banka ti naň pošle 30 Eur. Stačí si ho len jednoducho otvoriť v pobočke alebo dokonca cez mobil v appke Tatra banka a na www.tatraacademy.sk uhádnuť, akú pesničku zobrazenú pomocou emoji si pre teba v banke pripravili. Tak po utekaj 30 Eur na tatraacademy.sk.

PR Tatra academy

1
Uložiť článok
Komentovať