Foto: Twitter.com

Chytajú vás mdloby už len pri predstave, že by ste mali osloviť dievča, ktoré každé ráno stretávate v autobuse? Síce sa vám páči, no obávate sa zlyhania. S vaším problémom vám pomôže profesionálna dohadzovačka.

Niekdy stačí skvelý nápad, ktorý vám pomôže objaviť dieru na trhu. Tak to bolo v prípade Erin Davis, ktorá má naozaj netradičné povolanie. Pomáha nájsť osamelým ľuďom životného partnera. A okrem toho, že v podstate robí dobrý skutok, neskutočne jej to vynáša.

Niekomu nechýba sebavedomie. Neraz v uliciach stretávame „mačov“, ktorí nemajú problém osloviť akúkoľvek devu, ktorá sa mihne okolo. To, nakoľko percent je úspešná ich taktika, radšej nebudeme rozoberať. No každopádne zbaliť niekoho vyžaduje naozaj dosť odvahy. Okrem toho rozhodne tiež charizmu, vnútornú silu a silné sebavedomie.

Ale naspäť k Erin. Nielen že je pekná (fotografie vás o tom presvedčia), ale má aj čo-to v hlave. Študuje a popritom si pekne zarába. Mesačne si prilepší o 4-tisíc dolárov, čo je približne 3 587 €. Erin je vlastne dobráčka. Pomáha osamelým dušiam nájsť ich chýbajúcu časť.

32-ročná kráska z Manhattanu (ako inak), rozbehla svoj džob v roku 2014, kedy dohadzovala rande tým, ktorí boli príliš zaneprázdnení na to, aby to urobili sami. Jej projekt má vskutku originálny názov Erin Davis Wingwoman (Erin Davis – dohadzovačka), ktorá má v databáze okolo 1 200 osôb. A vytvoriť tú databázu ju stálo viac než pekné oči. Bola to naozaj drina. Týždenne strávila viac než 40 hodín zostavovaním osobnostných profilov klientov, ktorých potom už stačí len správne spárovať. Ale keďže ľudská psychika je trošku ošemetná vec, nebolo to také jednoduché, akoby sa na prvá pohľad zdalo. Ale po čase jej práca priniesla svoje plody.

V najlepší mesiac dala dokopy až 50 párov, no má na svedomí už dve manželstvá. Ostáva len veriť, že budú žiť šťastne až kým… veď viete čo. „Láska je veľmi subjektívny pocit, v mojom biznise neexistuje žiadna záruka, ale môžem pomôcť ľuďom, ktorí skutočne hľadajú lásku,“ hovorí Erin. Tvrdí, že stačí, keď s klientom pracuje len niekoľko týždňov, kým nájde niekoho, kto mu bude vyhovovať. Má však všetko premyslené. Na základe databázy, ktorá jej poskytne všetky potrebné informácie o klientovi, vyhľadáva vhodné miesta, ktoré vyhovujú preferenciám jej klienta. Navštevuje výstavy, náboženské podujatia či bankety.

To, čo by bežne niekomu, kto sa bojí niekoho osloviť, trvalo mesiace či roky, Erin zvládne za pár týždňov. Nech si však vyberiete akúkoľvek robotu, musí vás baviť. Táto sympatická dohadzovačka tvrdí, že dávať ľudí dokopy ju bavilo už ako 8-ročnú. A tak si splnila svoj sen. Trošku to pripomína Barneyho StinsonaHow I met Your Mother. Ten dohadzoval parťákovi ženy častejšie, než to bolo príjemné. A čo si myslíte vy. Uchytila by sa aj u nás takáto profesia?

Pozri aj: Umelec nakreslil situácie, ktoré sa dejú v takmer každom vzťahu, iba o nich neradi rozprávame

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)