Ilustračné foto: Unsplash / Pixabay

Opäť je tu obdobie vylihovania pri mori v známych európskych destináciách. A s ním sa objavujú aj staré známe scamy.

Už niekoľký rok po sebe je témou dovolenkárov v Grécku kontroverzný podnik s názvom DK Oyster, ktorý konkrétne sídli na obľúbenom Mykonose. Minulý rok sme vás informovali napríklad o Slovákoch, ktorí sa stali jeho „obeťou“ a za večeru nechali 740 eur alebo o pive, za ktoré si podnik naúčtoval 65 eur. Ľudia sa so svojimi skúsenosťami podelili na TripAdvisore a neustále pribúdajú ich ďalšie negatívne skúsenosti. 

Podnik DK Oyster je podľa portálu TripAdvisor úplne najhoršie hodnoteným na Mykonose. Dokonca pri ňom svieti dôležité bezpečnostné upozornenie. Za mesiac mu tu pribudlo 10 recenzií, ktoré sa jednohlasne zhodujú na tom, že ide o turistickú pascu.

Foto: Unsplash

Ich peňaženky zaplakali

Len pred štyrmi dňami zdieľal jeden z nespokojných zákazníkov účtenku, ktorá dokazuje, že tu za dva drinky nechali 70 eur. Áno, keď sa chystáme na dovolenke navštíviť nejaký podnik priamo na pláži, musíme rátať s tým, že ceny budú vyššie. No na drink za 35 eur si urobte vlastný názor…

V recenzii spred týždňa zas zákazníci spomínajú, že za jedno pivo a džús im bola naúčtovaná strašná suma, 107 eur. „Toto je to najskorumpovanejšie miesto, aké som kedy na svojich cestách po svete zažil,“ opísal nahnevaný hosť. Zopakoval aj to, čo mnohí ďalší pred ním, a teda, že podnik odmieta ukázať svoj jedálny lístok alebo hovoriť o cenách. A potom pri platení prichádza nepríjemný šok.

Uložiť článok

Najnovšie články