Foto: FlyDubai

Do Dubaja sa dostanú cestujúci zo Slovenska častejšie.

Spoločnosť flydubai, ktorá lieta z Bratislavy do Dubaja 3-krát týždenne, zvýši od 21. novembra 2018 počet letov na štyri týždenne. Zároveň spustila akciu „Spolucestujúci letí zadarmo“ pri využití biznis leteniek z BTS do Dubaja.

Letenky z Bratislavy do Dubaja

Foto: pixabay.com

Spolucestujúci, ktorý v biznis triede letí zadarmo, platí len dane. Z Letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave sa lieta do Dubaja a spiatočne každý utorok, piatok a sobotu, od novembra pribudne k pravidelným frekvenciám letov aj možnosť využiť lety i v stredu, teda 4-krát týždenne.

Pri rezervácii spiatočnej letenky v biznis triede z Bratislavy do Dubaja letí navyše spolucestujúci zadarmo, zaplatí len dane a príplatky. Ponuka platí pri rezervácii leteniek až do 10. mája 2018, pričom letenky v rámci akcie „Spolucestujúci letí zadarmo“ platia pre lety od 5. apríla do 10. decembra 2018.

Foto: Pixabay

Aktuálne pritom ponúka dopravca flydubai akciové ceny leteniek aj pre lety v ekonomickej triede. Spiatočnú letenku si možno rezervovať od 290 € pre lety od 7. mája do 10. júna 2018. Akciové ceny leteniek platia pri rezervácii leteniek do 2. apríla. Letenky si možno rezervovať na flydubai.com.

Pozri aj: RegioJetom sa toto leto do Chorvátska dostaneme až 2-krát týždenne! Do Splitu, Zadaru či Šibeniku bez prestupov za takéto priaznivé ceny

Uložiť článok

Najnovšie články