Foto: MaxiPixel

Matej Mensatoris / / News
Wizz Air, jedna z najrýchlejšie rastúcich leteckých spoločností v Európe, dnes ponúka zľavu 20% na všetky rezervácie urobené počas dnešného dňa.

Víkendový výlet, únik zo zimy do tepla alebo vytúžená dovolenka sa môže práve vďaka dnešnej špeciálnej ponuke WIZZ-u stať skutočnosťou s cenami už od 9.99 EUR (jednosmerne zahŕňajúc všetky poplatky) napríklad na linkách do Tel Avivu či Tuzly.

Pre tých, ktorí si nechcú nechať ujsť dnešnú špeciálnu ponuku, avšak ešte sa nerozhodli s kým pocestujú, môžu využiť výhody služby flexible travel partner. Za malý poplatok si tak môžu zarezervovať letenku aj bez uvedenia konkrétnych mien cestujúcich až do momentu registrácie do prepravy.

Zľavnené ceny sú k dispozícii len dnes do 23:59, a tak by všetci, ktorí si nechcú nechať ujsť 20% zľavu z ceny letenky, nemali zamrznúť pri dlhom rozhodovaní.

20% zľava sa vzťahuje na ceny leteniek zahŕňajúce poplatky a dane, avšak bez administratívnych poplatkov. Akciová ponuka platí 1. marca od 00:00 do 23:59 stredoeurópskeho času. Obdobie uskutočnenia letu je limitované, let musí byť vykonaný do 31. mája 2018. Ceny sú platené len pre rezervácie vykonané na wizzair.com alebo WIZZ mobilnej aplikácii.

Pozri aj: Môžete si pýtať stovky eur. Ak vám zrušia let, máte nárok na takéto tučné odškodenie

TS
0
Komentovať (0)