foto: Instagram

Ako minúť tisícky libier za pár dní? Charlie má na to odpoveď.

V priebehu piatich dní musíte minúť 5000 libier. Čo spravíte ako prvé?

Zaplatiť kamarátom luxusnú večeru, zájsť do VIP klubu, prenajať si limuzínu či mať vlastného bodyguarda. Zdanlivo nedosiahnuteľné sa pre mladého študenta z Manchesteru v priebehu pár dní stalo realitou. Len 22 ročný Charlie vyhral 5000 libier, čo je viac ako 5500 eur. Znie to úžasne, no má to jeden háčik. Musí ich minúť v priebehu piatich dní, pričom si nič nesmie nechať.

Zaujímavý projekt s názvom 5 Days of Awesome organizuje značka telefónu LGQ6, ktorá náhodne vyberie mladých ľudí počas ďalších ôsmich týždňov a udelí im rovnakú výzvu. Istým spôsobom ide o celkom šikovnú reklamu, no aj vďaka nej niekoľko ľudí zažije skutočne šialený týždeň alebo len pár dní. Charliemu sa totiž túto sumu podarilo minúť hneď za dva dni. Pre svojich priateľov objednal tony jedla a zorganizoval im párty. Svojej mame dokonca doprial homára a potešil aj ľudí v domove dôchodcov. Peniaze si tak užil s priateľmi na dobré jedlo, jazdu limuzínou alebo aj na osobnú ochranku či paparazzov, ktorí všetko zdokumentovali. Dva dni sa cítil doslova ako celebrita.

Ako by ste vy minuli 5000 libier za päť dní?

Pozri aj: Peniaze na záchodovej mise či čistenie si topánok 50-librovkou. Takto to vyzerá, keď bohaté decká z Londýna nevedia čo s peniazmi

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy