Stella Sironen

Michaela / / Série
Miesto obočia imitácia vtáčieho pierka. Pozrite sa, čo je nové vo svete kozmetického priemyslu. Ktovie, možno sa necháte inšpirovať...

Iluzórny svet ženskej krásy vždy dokáže prekvapiť niečím novým. Kedysi bola „in“ prirodzenosť a všetky ženy s hrdosťou nosili husté obočie inšpirované súdruhom Brežnevom. No aj najnovší výstrelok má niečo do seba…

Správny tvar obočia dokáže perfektne zvýrazniť črty tváre. Našťastie už sú za nami časy, keď obočie, ktoré sa spájalo na koreni nosa, nahradil trend „otcovej starej žiletky.“ Vtedy sa predpokladalo, že tých pár chĺpkov nad očami je úplná zbytočnosť a preto je ich najlepšie úplne odstrániť. Oholilo sa a miesto toho sa namaľovalo ceruzou. Pre tie, ktoré mali majetnejších oteckov, manželov či frajerov (alebo si naň našetrili sami), stále ostávala možnosť vytetovania dvoch čudesných poloblúkov. Že to vyzeralo viac než divne, to už asi nemusíme ani dodávať.

Teraz sa do módy vracia prirodzenosť. Asi predsa len niekto zistil, že všetko v našom tele má nejakú funkciu a netreba sa toho absolútne zbavovať (i keď aj o tom by sa dalo polemizovať).

Pred niekoľkými dňami Stella Sironen, umelecká vizážistka, uverejnila na Instagrame zo srandy fotografiu obočia, ktorá má byť vraj nový trend. Úprava vo forme „vtáčieho pierka“ sa čuduj sa svete, prekvapivo uchytila a tak to vyzerá, že sa máme na čo tešiť.

Pozrite sa, čo sa môže objaviť aj v našich slovenských uliciach:

Stella Sironen
Stella Sironen
Stella Sironen
Kristy
Samantha Marie
Tink
Kacy Wilkins

 

Kacy Wilkins
Rebekka Theenaart
Sara
Maighan

Pozri aj: 10 podivných vecí, ktoré sú považované za sexi v rôznych krajinách sveta

interez.sk (Michaela), boredpanda.com
Komentovať (0)