Na diaľnici D1 v katastri obce Sverepec v Považskobystrickom okrese čaká od soboty (6. 4.) na vodičov takmer dvojmesačné dopravné obmedzenie. Dôvodom bude výmena mostných záverov na moste nad parkoviskom motokrosového areálu. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.
Obmedzenia sa začnú v sobotu od 7.00 h a potrvajú do pondelka 3. júna do 18.00 h. V prvej etape bude Národná diaľničná spoločnosť vymieňať mostný záver pravého a odstavného pruhu ľavého jazdného pásu, v druhej etape ľavý jazdný pruh ľavého jazdného pásu.
Doprava bude vedená v pravom jazdnom páse (od Bratislavy do Žiliny) dva pruhy + jeden jazdný pruh protismer, a v ľavom jazdnom páse (od Žiliny do Bratislavy) bude zachovaný jeden jazdný pruh.
“V záujme bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky žiadame účastníkov cestnej premávky o rešpektovanie dočasného dopravného značenia a sledovanie situácie v cestnej premávke,” zdôraznila polícia.
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september














Nahlásiť chybu v článku