Foto: facebook.com

Zdá sa že veveričkám nechutia iba semená orechov.

Keď bola opatrovateľka Emily Cole s Portlandu na výlete s deťmi v parku Ferry Beach, tých zaujalo správanie jednej veveričky. Tá sa kŕmila obsahom z nezvyčajného „balóna“. Opatrovateľka bola z toho šokovaná a okamžite tento moment zaznamenala na video. 

Na veveričku Emily upozornili deti, pričom sa jej pýtali, čo je to. „Vyzerá to ako balón“ hovorilo jedno z detí, „Čo je vo vnútri neho?“ Emily možno mohla tento okamih využiť na osvetu ohľadom sexuálnej výchovy, no vzhľadom na to čo videla, sa rozhodla tento edukačný moment odložiť na neskôr. Celý incident jej prišiel vtipný a deti nechala v tom, že to čo vidia, je obyčajný balón.Aj keď toto celé možno vyznieva vtipne, poukazuje to aj na smutnú realitu. Ľudia by rozhodne použitý kondóm nemali odhadzovať do prírody, ale to, čo si so sebou na miesto donesú, následne so sebou aj zobrať. Podobne, ako je to napríklad s plastovou fľašou či hocijakým iným odpadom. To, čo je pre nás odpad, zvieratá tak nevnímajú a snažia sa využiť jeho potenciál na maximum.

Ejakulát v konečnom dôsledku obsahuje veľké množstvo živín ako zinok, vápnik, horčík či sodík. Takisto obsahuje aj vitamín C či veľké množstvo bielkovín. Avšak rozhodne to nie je dôvod, prečo by si ľudia mali ľudia nechávať použité kondómy v prírode, najmä keď ide o odpad, ktorý sa len tak ľahko nerozloží.

Pozri aj: Najstaršia podprsenka či kondóm zo stredoveku. Ako vyzerali predmety, ktoré využívame každý deň, na úplnom začiatku?

huffingtonpost.com
Príbehy
0
Komentovať (0)