Foto: Supertramped.co

Ford Transit prerobili na úžasný dom na kolesách, s ktorým by ste sa radi vybrali aj na kraj sveta.

Britská spoločnosť Supertramped co. sa zameriava na prerábanie dodávok na plnohodnotné karavany. A plnohodnotné sú po všetkých smeroch. Ich užívatelia majú zaručený komfort spojený s parádnym dizajnom a účelnosťou. A takým je aj ich najnovší počin – karavan Rumi. 

Prírodné motívy

Rumi zaujme už pri pohľade z vonka. Maľba prírody a panorámy jednoznačne naznačuje, že toto auto bude jednoznačne medzi ostatnými vyčnievať, pritom však rozhodne nie je nevkusné a tam, kde patrí – teda do prírody – sa náramne hodí. Obytný voz skvele dopĺňa strešné okno Velux Skylight s rozmermi 1 x 1,5 metra.

Foto: Supertramped.co

5 mesiacov prác

Spoločnosť Supertramped co. pre Interez uviedla, že základom bola dodávka Ford Transit Trend 350 XLWB s motorom s objemom 2,2 litra. Celá práca stála 28-tisíc libier, bez zahrnutia ceny samotného vozidla.

Foto: Supertramped.co

Celá rekonštrukcia vozidla zabrala až 5 mesiacov, pričom najviac im dalo zabrať spraviť strešné okno.

Solárne panely a bluetooth

Aj keď karavan pôsobí ako hippie vozidlo, nedajte sa oklamať. Je hypermoderné a prispôsobené náročným potrebám 21. storočia. Ako napájanie slúžia batérie, ktoré dokážu dlhodobo dodávať energiu.

Foto: Supertramped.co

Tá sa dá získavať aj zo solárneho panela a hudbu si môžete prehrávať pomocou zabudovaných bluetooth reproduktorov.

Foto: Supertramped.co

Strešné okno a kachle

Vnútro karavanu zahŕňa všetky potreby a ešte viac. Je tu štýlová kuchyňa, sprchový kút či lavica na sedenie, ktorá sa dá premeniť na posteľ.

Foto: Supertramped.co

Nad týmto sa nachádza spomínané strešné okno, ktorého inštalácia bola podľa spoločnosti najnáročnejšia. Pomyselným klenotom karavanu sú tiež kachle alebo kozub.

Foto: Supertramped.co

Nie je ťažké si predstaviť romantický večer, pri ktorom sa cez strešné okno pozeráte na hviezdy a pritom pri vám v kachliach plápolá oheň.

Pozrite si viac fotografií karavanu v galérii:

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )