pixabay.com

"Kde nechať svojho domáceho miláčika počas dovolenky" To je jeden z najväčších problémov, ktorému čelia vlastníci zvieratiek na začiatku dovolenkovej sezóny. Stránka Trusted Housesitters ponúka riešenie.

Tvorcovia stránky Trusted Housesitters našli dieru na trhu a spájajú ľudí, ktorí nemajú kam odložiť svoje zvieratko s ľuďmi, ktorí chcú lacno cestovať a radi sa starajú o domácich miláčikov. Vznikla tak stránka podobná známej Airbnb, ktorá poskytuje ubytovanie výmenou za starostlivosť o zvieratká počas doby, keď sú majitelia mimo domu. 

Za necelých 8 eur mesačne, sa môžete pridať do komunity ľudí, ktorí hľadajú niekoho, kto im postráži ich milované zvieratko počas dovolenky a ľudí, ktorí sa na to podujmú výmenou za ubytovanie. Všetko, čo musíte spraviť pre to, aby ste zažili týždeň niekde v Anglicku je, starať sa o niekoľko milých zvieratiek.

Trusted Housesitters

Zakladateľ stránky Andy Peck prišiel s týmto nápadom, keď sa výmenou za bývanie v španielskej vile s bazénom, staral o troch psov a dve mačky. Po rozhovore s vlastníkom vily pochopil, že tento problém môžu mať viacerí ľudia a rozhodol sa túto dieru na trhu vyplniť.

Trusted Housesitters

Stránka so sídlom v Anglicku má momentálne svojich členov vo viac ako 130 krajinách sveta a vďaka tejto stránke sa každý mesiac uskutoční pol milióna „výletov“ spojených so starostlivosťou o domáce zvieratká.

Nápad sa na internete uchytil a niektorí ľudia nechávajú svoje zamestnania len kvôli tomu, aby mohli cestovať a starať sa o domácich miláčikov.

Pozri aj: Čo sa stalo so zakladateľom sociálnej siete Myspace potom, čo ju predal za 580 miliónov dolárov?

interez.sk (Martin Majdák) ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )