Foto: Facebook (Dunaj, k vašim službám - TV Markíza) / Instagram (jan_kolenik)

Niektorí herci dokážu zahrať záporné postavy tak dobre, že je šokujúce vidieť zmenu v ich správaní v reálnom živote.

Keď sa povie Dunaj, k vašim službám, diváci si hneď predstavia svoje obľúbené i neobľúbené postavy. Práve o tých neobľúbených sa však zvykne debatovať najviac, keďže veľakrát nenechajú ľudí chladnými.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, medzi divákmi najviac nenávidené postavy patria dve postavy, ktoré pracujú v obchodnom dome. Prvou z nich je nová predavačka Tereza, ktorú stvárňuje Barbora Chlebcová a druhou Holubec, ktorého zas hrá Filip Tůma. V oboch prípadoch herci poňali svoju rolu tak brilantne, že ľudia začali polemizovať, či so svojimi postavami predsa len nemajú niečo spoločné a či je všetko na ich charakteroch len hrané.

Foto: Facebook (Dunaj, k vašim službám – TV Markíza)

Má množstvo záľub

Ako zachytil portál Koktail Pravda, Barbora Chlebcová prijala pozvanie do šou Petra Marcina Neskoro večer. V nej mohli vidieť diváci úplne inú stránku tejto ženy, na ktorú rozhodne nie sú zvyknutí, keďže ju na obrazovkách vídavajú najmä ako Terezu.

Barbora vyštudovala dve vysoké školy, vie po francúzsky a momentálne sa učí po chorvátsky. Čo však divákov pravdepodobne najviac prekvapí, je informácia, že seriálová Tereza je v skutočnosti majsterkou Slovenska v stepe. Mimo toho je redaktorkou lokálnej televízie a tiež dvojnásobnou mamou. „Dopriala som im to, že každý má svojho otca,“ žartovala Barbora, ktorá ukázala, že má okrem iného aj zmysel pre humor.

Barbora však nie je jediná, koho treba rozlišovať od jej postavy. Nela Pocisková, partnerka Filipa Tůmu, totiž po začatí tohto seriálu dostala otázku, či ju priateľ doma bije.

Pýtali sa, či ju doma bije

Uložiť článok

Najnovšie články