Foto: TV Markíza press

Zlatica Švajdová Puškárová sa už čoskoro stane pravidelnou súčasťou sobotného vydania Televíznych novín.

Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa vracia na obrazovky televízie Markíza s novým autorským projektom. Už čoskoro tak bude súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny.

Ako vo svojej tlačovej správe uviedla televízia Markíza, pôjde o autorský projekt, pravidelnú reportážnu sériu s názvom Zlaté talenty so Zlaticou, v rámci ktorej bude novinárka cestovať po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavovať divákom a diváčkam talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

Zlatica bude súčasťou Televíznych novín

„Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám inú tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, často až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“ vysvetlila svoj autorský zámer Zlatica Švajdová Puškárová.

Pracuje na svojom projekte

Ako povedal Michal Kratochvíl, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza, všetkých veľmi teší, že sa Zlatica vracia na obrazovky a bude môcť opäť ukázať svoj novinársky talent. „Keďže sa chce plne venovať svojmu autorskému seriálu, nateraz sa s ňou diváci a diváčky nebudú stretávať v pozícii moderátorky hlavnej spravodajskej relácie. Naďalej s ňou však počítame aj pri moderovaní mimoriadnych relácií pri príležitosti významných slovenských i svetových udalostí,“ vysvetlil.

Ako sme vás už nedávno informovali v článku, Zlatica na svojich sociálnych sieťach zverejnila tajomné video, v ktorom prezradila, že je na pracovnej ceste do Prievidze. „Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie, už teraz však viem povedať, že ma veľmi baví,“ povedala na záver Zlatica Švajdová Puškárová.

Uložiť článok

Najnovšie články