Na letisku v nemeckom Düsseldorfe sa vo štvrtok udiala situácia, ktorá musela zdvihnúť tlak úplne každému. Už počas pristávania obrovský Airbus A380 zápasil so silným vetrom, no pri dosadnutí na zem sa dráma ešte viac prehĺbila. Pilot sa ale zachoval skutočne bravúrne a celú náročnú a hrozivo vyzerajúcu situáciu zvládol na jednotku.
Video zachytil Martin Bogdan, ktorý sa venuje natáčaniu videí lietadiel na letiskách. Vyzdvihol schopnosť pilotov správne reagovať, čím zabránili prípadnej katastrofe. Lietadlo malo problémy najmä kvôli silnému vetru, ktorý sprevádzal búrku Xavier.
Airbus A380 je najväčším osobným dopravným lietadlom na svete. Má dve poschodia a dokáže prepraviť až 853 cestujúcich. Väčšinu zo všetkých vyrobených Airbusov A380 vlastní Emirates.
Pozri aj: Prečo lietadlá lietajú pomalšie ako niekedy? Toto video vám to vysvetlí
Navštívili sme rozárium, ktoré je unikátom: Je zadarmo a ruže ako tam nikde inde na Slovensku nenájdete
Boli sme na poľskej Sahare: Pohyblivé duny nás očarili, takúto púštnu krajinu inde v Európe nenájdete
Barča a Marek sa vybrali na cestu okolo sveta v dodávke. Zuzanu a Juraja vyšla svadba v zahraničí 6 600 eur
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať













Nahlásiť chybu v článku