foto: jamesfridman

Michaela / / Série
Aj keď sa pustíte do niečoho, v čom až tak nevynikáte, môžete dosiahnuť úspech. Dôležitá je chuť a zmysel pre humor. A ten Jamesovi rozhodne nechýba!

Tiež ste márne hľadali šikovného chlapíka, ktorý by dokázal spraviť presne to, o čo ho požiadate? Nezúfajte! Naozaj existujú „odborníci,“ ktorí vás vezmú za slovo. Patrí medzi nich aj  James Fridman, ktorí vám upraví fotografiu presne tak, ako si budete želať. Má to však jeden (malý) háčik…

James do slova a do písmena splní vašu požiadavku. Fotografiu vám vylepší na nepoznanie. A medzi nami, skromnosť určite nie je jeho kľúčovou vlastnosťou. Sám seba nazýva Kráľom Photoshopu, hoci má od skutočného majstra poriadne ďaleko. No tak sa zdá, že práve v tom je jeho čaro. Postará sa o zábavu a zaručene vás rozosmeje a to je tiež umenie! Pozrite sa na jeho „majstrovské“ schopnosti.

Pobavila vás Jamesova tvorba? U ľudí sa stretla s obrovským úspechom. Na Twitteri ho sleduje viac ako milión užívateľov. Čo už, byť kráľom Photoshopu sa neobíde bez slávy!

Pozri aj: Iný uhol pohľadu. Týchto 10+ záberov ukazuje, ako v skutočnosti vyzerajú notoricky známe pamiatky, ktoré nám berú dych na pohľadniciach

boredpanda.com
0
Komentovať (0)