Boredpanda

Michaela / / Série
Priznajme si to. Rozvod, to sa stáva. Schádzame sa a rozchádzame. No prečo by sme mali z toho robiť hotovú tragédiu?

Presne to si povedali viaceré páry, ktorým to jednoducho nevyšlo. Zistili, že im bude asi lepšie bez seba a tak sa dohodli, že rozvod bude najlepšie riešenie. Aby ukázali, že sa to dá zvládnuť aj inak ako krikom, citovým vydieraním a vulgárnymi nadávkami, rozhodli sa urobiť si rozvodové selfíčka. A tie naozaj stoja za to!

Všetko je možné v Amerike. Narodeninový deň B-day, sa pomaličky udomácnil aj u nás. Ale čo by ste povedali na D-day? (Divorce Day), ktorý v preklade znamená deň rozvodu. Asi ho nebudete oslavovať každý rok, no prečo si neužiť posledný deň, ktorý strávite s niekým ako oficiálny pár?

Poslednú dobu internet valcujú práve selfie fotografie z rozvodového dňa. Ktovie, páriky si možno predtým vyšli na zmrzlinu, popriali si všetko dobré a urobili poslednú spoločnú fotografiu. Tento nápad sa stal populárnym po tom, čo istá žena z Calgary zdieľala na Facebooku šťastnú fotografiu s jej čerstvým exmanželom: „Naše manželstvo sme ukončili s rešpektom a vzájomnou úctou. Nič sa nemení na tom, že pre naše deti budeme tí najlepší rodičia.“ A žienka má pravdu. Každá situácia je o uhle pohľadu. A prečo si kaziť deň „obyčajným“ rozvodom? Pozrite sa s nami na najlepšie selfie fotografie z D-Day. 

„Úplnou náhodou sme si obliekli rovnakú košeľu“

laynenprice

„Boli sme spolu 8 rokov. Neviem si však predstaviť lepšieho otca pre môjho syna…“

damexican

„Tak sme oficiálne rozvedení. Mám však toho najlepšieho expartnera na svete“

hinsonkt

„D-Day dopadol na jednotku. Užili sme si ho!“

jojobyogi

„Môžeme si dať rozvodovú selfie?“

emilyrose920

„Keď to nejde,tak to nejde!“

davidgomezl

Táto fotografia to celé odštartovala

kiss925

Dá sa to aj po dobrom, len treba chcieť

feenix818

„Bola si mojou manželkou len 4 roky, ale budeš navždy mojou kamoškou!“

thewatchedpotbpt

Dobré spomienky ostanú a na tie zlé zabudneme

nic_nack89

„Po rozvode sme si vyšli na pivo. Na zdravie!“

emilysaraolsen

„Môžete nám zagratulovať…“

whitneyanders

Je to veľká vec!

healthy_happy_mom_

Na záver chceme poznamenať, že cieľom týchto fotografií nie je zľahčovať ťarchu rozvodu. Nesie so sebou sklamanie a trápenie. No ľudia, ktorí majú dostatok sily, aby dokázali nájsť cestu k východu z nefunkčného vzťahu, si zaslúžia náš rešpekt a uznanie. A keď vedia so sebou vychádzať aj po rozvode, je to ten najlepší príklad ľudskosti, aký len môžu dať svojím deťom a okoliu. A to je to hlavné posolstvo…

Pozri aj: Žena vyskúšala sociálny experiment. Na každý mužský kompliment reagovala, že si je toho vedomá. Reakcie mužov boli prekvapivé

interez.sk (Michaela), boredpanda.com
0
Komentovať (0)