Eugene Romanovsky/youtube.com

Matej Mensatoris / / LifeHacking
Čo urobí grafik vizuálnych efektov, keď chce predať svoje staré auto? Vytvorí o ňom epické video, ktoré spôsobí, že si ho budú chcieť odrazu kúpiť tisíce ľudí.

Väčšina z nás, keď chce predať svoje staré auto, umiestníme inzerát na niektorú internetovú stránku zameranú na predaj jazdených aut, poprípade využijeme možnosť predaja auta cez autobazár, alebo jednoducho uverejníme inzerát v novinách. Možností je viacero. To ale nie je prípad Eugena Romanovskeho, ktorého profesiou je vytváranie vizuálnych efektov. Ten sa rozhodol, že svoju staručkú Suzuki Vitaru, rok výroby 1996, odprezentuje tak, že nejeden človek by po vzhliadnutí videa po tomto malom SUV zatúžil. Veď posúďte sami.

V dvojminútovom videu Eugene ukáže, čo všetko jeho Vitara dokáže (alebo aj nedokáže). Pomocou grafických efektov sa s Vitarou vyberiete na úpätie vysokých hôr, zdoláte masívne lavíny, či sa dokonca prejdete aj pod vodnou hladinou. Okrem toho sa ňou môžete vybrať do vesmíru, do éry dinosaurov, alebo sa stanete súčasťou známeho filmu Mad Max: Zbesilá cesta. Niet divu, že video má už vyše troch miliónov vzhliadnutí a tisíce ľudí túži po kúpe Eugenovho auta. Pozrite si toto epické video:

Pozri aj: Google vznikol vďaka preklepu. 10 svetoznámych značiek, ktoré poznáme úplne všetci, no vôbec nevieme, čo znamenajú

interez.sk (mmm), facebook.com, boredpanda.com

 

0
Komentovať (0)