boredpanda.com

Anet / / News
Kto by nepoznal Lego? Tieto stavebnice pobláznili celý svet, malých aj veľkých a teraz prichádza na trh ďalšia novinka. Patríš aj ty k fanúšikom Lego hračiek?

Mnohým z nás sa detstvo spája so stavebnicami Lego. Po prečítaní nasledovných riadkov sa možno aj ty budeš chcieť opäť vrátiť do detských čias, pretože Nimuno prichádzajú so zaujímavou novinkou, ktorá tu ešte nebola.

Lego môžeme považovať za jednu z najlepších hračiek histórie, aká bola kedy vymyslená, no aj tieto plastové kocky majú svoje hranice. Napríklad, mohli sme ich použiť len na rovné plochy, no vďaka všestrannej inovácii v podobe Lego pásikov ich už čoskoro budeme môcť prilepiť kamkoľvek budeme chcieť. Vďačíme za to projektu z dielne Nimuno Loops.

Sú flexibilné, dajú sa strihať a vďaka lepiacej podložke tieto hračky môžeš dokonca pripevniť aj na steny, iné hračky alebo aj na seba, jednoducho, kam len chceš. Odteraz už žiadne rovné cesty, s touto novinkou môžeš robiť aj oblé tvary ako rôzne zákruty, kopce, kľukaté cesty či rieky. Kladieš si ale otázku, koľko tento nový špás bude stáť? Možno ťa prekvapí jeho cena, dva zväzky roliek vychádzajú na 11 dolárov, čo je 10,26 €, pričom za cenu 50 dolárov (46,62 €), si zakúpiš až desať roliek.

Projekt je financovaný prostredníctvom Indiegogo. Horliví nadšenci Lega okamžite pomohli navýšiť pôvodný finančný plán pozostávajúci z 8-tisíc dolárov. Vďaka takmer 11-tisíc podporovateľov sa to vyšplhalo až na 400-tisíc dolárov. Ak sa už nevieš dočkať, hračky sú k dispozícii na pred-objednanie.

Odstrihni svoje Nimuno Loops do akejkoľvek veľkosti či tvaru

nimuno.com

Môžeš postaviť mesto hore nohami

nimuno.com

Zabudni na rovné cesty, s Nimuno Loops to pôjde aj zaobliť

nimuno.com

Lego pásy držia aj na rôznych povrchoch

indiegogo.com

Prečo si neozvláštniť aj obuv či oblečenie?

indiegogo.com

A celá domácnosť môže byť dekorovaná v Lego štýle

indiegogo.com

A nielen domácnosť, ale aj dopravné prostriedky

indiegogo.com

Držia naozaj na všetkom

indiegogo.com

Lego pásku môžeš umiestniť kdekoľvek, aj za roh

boredpanda.com

Nimuno Loops sú aj ohybné, tvárne, prispôsobivé. Posúvajú úroveň týchto obľúbených hračiek na vyšší level. Čo na to poviete?

Pozri aj: Ostrá kritika. Nike za predstavenie športového hidžábu pre moslimské športovkyne čelí útokom hejterov

interez.sk (Aneta Schmögerová), boredpanda.com, indiegogo.com, nimuno.com


Komentovať (0)