Foto: Nehnuteľnosti.sk

Za jeden nájom v tomto byte by ste si mohli dopriať luxusnú dovolenku či ojazdené auto.

Ceny nehnuteľností v našom hlavnom meste sú v súčasnosti na astronomických úrovniach a v mnohých prípadoch to platí aj o nájmoch. My sme našli ten úplne najdrahší, aký je v Bratislave momentálne ponúkaný a za mesačnú splátku nájomného môžete v iných kútoch Slovenska pokojne bývať aj celý rok.

Exotické dreviny a plavecký bazén

Podľa ponuky zverejnenej na portáli Nehnuteľnosti.sk ide o 6-izbový mezonet s úžitkovou plochou 273 metrov štvorcových. Lukratívny byt sa nachádza v mestskej časti Ružinov a pri jeho zariaďovaní boli použité len kvalitné materiály, uvádza sa v ponuke.

Foto: Nehnuteľnosti.sk

Dýhované obkladové steny z exotických drevín teak a wenge prinášajú teplo dreva do inak jednoduchého bieleho základu. Priestor je doplnený jemnými gresovými podlahami v pieskovej farebnosti, umiestnením kozubov na bioalkohol a vodného elementu v podobe vodnej steny,“ píše sa v popise.

Foto: Nehnuteľnosti.sk

Zaujímavé zariadenie bytu dopĺňa aj informácia, že nájomník môže využívať aj plavecký bazén nachádzajúci sa na 21. poschodí danej budovy. Cena nájmu je 4-tisíc eur, no k tejto sume je potrebné pripočítať parkovacie miesta, energie a správu domu, čo v konečnom dôsledku predstavuje sumu 5 300 eur. Prípadný záujemca si musí pripraviť aj depozit vo výške štyroch mesačných nájmov. V súčasnosti je to najdrahší nájomný byt ponúkaný na portáli Nehnuteľnosti.sk.

Najnovšie články