Foto: Instagram.com (@fahims)

V súvislosti s úmrtím Fahima Saleha zatiaľ nikoho nezatkli.

V luxusnom byte na newyorskom Manhattane našli rozštvrtené telo 33-ročného podnikateľa. Informovala o tom polícia s tým, že Fahima Saleha našli v utorok okolo 15:30. V súvislosti s úmrtím zatiaľ nikoho nezatkli.

Políciu na zosnulého upozornil príbuzný, ktorý ho v jeho byte objavil. Zasahujúci policajti našli v obývačke oblečené torzo, tašky, v ktorých bola hlava a ruky, a elektrickú pílu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gokada – We do delivery now (@gokadang),

Nemenovaný predstaviteľ polície oboznámený s prípadom uviedol, že vyšetrovatelia preskúmali video z bezpečnostnej kamery, na ktorom je vidieť, ako Saleh vychádza v utorok popoludní z výťahu a za ním ide osoba v čiernom.

Tiež je na ňom viditeľný zápas dvojice pred vchodom do Salehovho bytu. Vyšetrovatelia sa usilujú zistiť, či vražda mala niečo spoločné so Salehovým podnikaním.

Tiež skúmajú zábery z bezpečnostných kamier v štvrti a snažia sa určiť, kade útočník ušiel.

Saleh bol výkonný riaditeľ startupu Gokada – služby motocyklovej dopravy na požiadanie, ktorá začala fungovať v roku 2018 v Nigérii. Firma na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter v stredu potvrdila jeho úmrtie, pričom ho označila za úžasného lídra či inšpiráciu.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )