Foto: TV Markíza (press) / Instagram (jan_kolenik)

Finále Dunaja, k vašim službám prinieslo niekoľko nečakaných zvratov.

Šiesta séria obľúbeného seriálu oficiálne skončila, no diváci o nej stále nevedia prestať diskutovať. Záver totiž priniesol hneď niekoľko nečakaných zvratov a oni nevedia, na čo sa sústrediť skôr.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kláre sa konečne narodilo dieťa, Ester zistila, že hrať na dve strany sa nevypláca a Peter skončil v ohrození života. To však nie je všetko. Okrem toho, že sa Oto prebral, hoci zo začiatku jeho osud nevyzeral nádejne, šťastného konca sa dočkala ešte jedna postava. Malý Janko je totiž konečne so svojimi skutočnými rodičmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa dunajeditqx (@dunaj.edit)

Vrátila jej syna

Hoci Klaus zistil, že Janko v skutočnosti nie je jeho syn a Eva sa preto obávala o jeho ďalší osud, ukázalo sa, že je tu ešte jeden rodič, ktorý túži chlapčeka zachrániť. Helga sa totiž rozhodla Klausovi postaviť a vziať Johanna tam, kam patrí – k Eve a Dávidovi. Tí sa márne snažili synčeka získať sami a Eva sa bála, čo sa s ním stane po tom, ako Klaus zistil, že v skutočnosti nie je jeho syn.

Našťastie, zakročila najmenej očakávaná osoba a zachránila ho. Tento krok ocenili aj diváci, ktorí sa o svoje neskrývané prekvapenie a radosť zo situácie podelili v komentároch.

„Stále som mala dojem, že na malom chlapčekovi jej ktovieako nezáleží. Prekvapujúce od nej, že pocítila potrebu zachrániť ho, ako by to urobila každá dobrá matka. Zažíva lásku a tá ju mení na citlivejšiu a empatickejšiu,“ priznala diváčka.

„Zachovala sa ako nikto, škoda, že tá premena až na konci série, lebo hrá famózne, ale musia byť aj záporné role,“ pridala sa hneď ďalšia a nebola jediná. „Helga sa zachovala úprimne, aj keď veľa stratila, vrátila Janka kam patrí,“ súhlasila zas iná.

„Tu je veľmi pekne vykreslené, ako sa z chladného človeka stane vďaka láske empatická osoba,“ zhodnotila štvrtá, naznačujúc, že Helgino srdce obmäkčil Ludwig, o ktorého síce prišla, no vďaka nemu sa zmenila, a to jej už nik nevezme.

Uložiť článok

Najnovšie články