Na pohľad milá a dobrosrdečná dôchodkyňa. Tamara Samsonová (69) vyzerá ako vzor starých mám, ktoré miluje každé dieťa. No v skutočnosti je to diabol....

Na pohľad milá a dobrosrdečná dôchodkyňa. Tamara Samsonová (69) vyzerá ako vzor starých mám, ktoré miluje každé dieťa. No v skutočnosti je to diabol. Táto babička je totiž sériová vrahyňa.

Polícia v ruskom Petrohrade vyšetruje sériu brutálnych vrážd. Ženské telo bez hlavy bolo objavené tento týždeň na Dimitrovovej ulici na juhu mesta. Polícia obeť identifikovala ako 79 ročnú Valentinu Ulanovú. Vyšetrovatelia z mestskej kriminálnej jednotky následne zadržali hlavnú podozrivú, 69 ročnú Tamaru Samsonovú, ktorá sa o zavraždenú Ulanovú starala.

nediyor.com
nediyor.com

Hlavným dôkazom má byť video zachytávajúce Samsonovú pri odstraňovaní tela, ktoré zabalila do veľkej čiernej igelitovej tašky. V dome podozrivej objavila polícia denník, kde si dôchodkyňa viedla podrobné zápisy o minimálne desiatich vraždách, ktorých sa mala údajne dopustiť. Rovnako pri obhliadke jej domu objavili nôž, sekeru a krvavé škvrny v kúpeľni. Denník si okrem ruštiny viedla aj v anglickom a nemeckom jazyku. Vyšetrovatelia teraz skúmajú a porovnávajú jej záznamy s nevyriešenými vraždami v Petrohrade a okolí za uplynulých 20 rokov.

Ruské médiá už Tamaru Samsonovú označili prívlastkom „Baba Yaga“ alebo „granny ripper“, teda „babka rozparovačka“.

Najnovšie články