Foto: Instagram ( lizzobeeating)

Lizzo sa aktuálne nachádza na vrchole svojej kariéry, napriek tomu chce so spievaním skončiť.

Americká speváčka Melissa Viviane Jefferson, známa pod menom Lizzo, oznámila koniec svojej kariréry. Urobila tak prostredníctvom sociálnych sietí, a to napriek tomu, že sa práve dostala na vrchol svojej kariéry.

Po tom, ako ju jej tanečníčky obvinili zo sexuálneho obťažovania a ľudia ju nešetria ani pre jej vzhľad, rozhodla sa s hudbou skončiť. „Už ma unavuje, ako ma všetci vláčia v živote i na internete,“ napísala.

Už nemá silu

„Všetko, čo chcem, je robiť hudbu, robiť ľudí šťastnými a pomáhať svetu byť o niečo lepším. Ale začínam mať pocit, že ma ten svet nechce,“ vysvetlila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lizzo (@lizzobeeating)

Dodala tiež, že sa neustále musí vyrovnávať s klamstvami, ktoré o nej iní šíria pre jej vplyv a názory. Okrem toho je aj terčom vtipov kvôli tomu, ako vyzerá. „Moju postavu rozoberajú ľudia, ktorí ma nepoznajú a znevažujú moje meno. Týmto s**čkám som sa neupísala. Končím.“

Jej rozhodnutie zrejme pramení aj z toho, že právnik jej bývalých tanečník, ktoré ju žalovali zo sexuálneho obťažovania, kritizoval amerického prezidenta Joea Bidena za to, že vystúpila na jeho charitatívnej akcii.

„Je pohoršujúce, že bola Lizzo vybraná ako hlavná hviezda takejto udalosti uprostred takých hrozných obvinení. Bez toho, aby som sa púšťal do politiky, nedokážem si predstaviť, prečo by ktokoľvek chcel, aby ho Lizzo nejakým spôsobom reprezentovala vzhľadom k jej odsúdeniahodnému správaniu,“ povedal Rom Zambrano pre NewsNation.

Tvrdé obvinenia

Speváčku, ktorú preslávili najmä hity „Cuz I Love You“, „About Damn Time“, alebo „Good As Hell“, tri tanečnice, ktoré pôsobili v jej tíme, obvinili v auguste minulého roka. Arianna Davis, Crystal Williams a Noelle Rodriguez podľa iDnes tvrdia, že je vinná zo sexuálneho obťažovania, vytvárania nepriateľského pracovného prostredia a diskriminácie na základe zdravotného postihnutia.

Lizzo ich mala ponižovať, kritizovať ich váhu a dokonca ich vzala do striptízového klubu. Tam ich, podľa ich slov, „nútila obchytávať striptérkam prsia, chytať erotické hračky a jesť banány, ktoré trčali z intímnych miest účinkujúcich“. V dôsledku strachu z toho, že prídu o prácu, tanečnice spolupracovali.

Speváčka obvinenia označila za „neuveriteľné a poburujúce“ a podľa jej slov ide o pomstu zamestnankýň, ktorým dala výpoveď. „Tieto senzačné historky pochádzajú od bývalých zamestnankýň, ktoré už verejne priznali, že im bolo povedané, že ich správanie na turné bolo nevhodné a neprofesionálne.“

Uložiť článok

Najnovšie články