BoredPanda

Katarína / / Série
Liu Yelin spôsobila svetovú senzáciu, na čínskej sociálnej sieti ju sledujú tisíce ľudí. To, že má táto žena 22-ročného syna nie je fikcia, ale realita.

Tomu sa povedia gény. Atraktívnej Číňanke, ktorá nemá jedinú vrásku na tvári či prebytočné kilá, závidia neuveriteľne mladý výzor milióny žien po celom svete. Teraz im prezradila svoj recept na krásny a zdravý vzhľad aj v 50-tke.

Aj keď tomu pravdepodobne neuveríte, Liu Yelin je takmer 50-ročná Číňanka. Svoje prvé zamestnanie získala v roku 1985, mala vtedy 17 rokov. Odvtedy prešlo mnoho rokov, dnes je bývalá knihovníčka už na dôchodku.

Pri pohľade na jej tvár bez makeupu a dokonalú postavu, by ste 49-ročnej Liu tipovali o polovicu menej. Krásna Číňanka pôsobí tak mlado, že pravidelne ju cudzí ľudia považujú za priateľku svojho 22-ročného syna.

50 year old Liu Yelin with her 22 year old Son

Geplaatst door KBR Facts op vrijdag 12 mei 2017

Kam vkročí, tam púta po prezradení svojho skutočného veku obrovskú pozornosť a záujem. „Stačí, keď idem nakupovať a poviem svoj skutočný vek, ľudia zostanú šokovaní. Doslova ma nútia, aby som im prezradila svoje tajomstvo,“ povedala Liu Yelin.

~J~''Keep fit,stay healthy and be like her''Liu Yelin has stunned millions of people with her incredibly youthful…

Geplaatst door 天使王子.The Empire State Of GA op vrijdag 12 mei 2017

A čo je teda to tajomstvo, vďaka ktorému zostáva aj v tomto veku s výzorom 20-ročnej? Pravidelné cvičenie počas posledných 20 rokov. „Každý deň si chodím zaplávať do jazera, behám a trénujem s činkami.“

Yeni makalemizi az önce yayınladık. Yavuz Mental – Liu Yelin'in Genç Görünümünün Sırrı

Geplaatst door Yavuzmental op donderdag 11 mei 2017

„Mojou najobľúbenejšou aktivitou je plávanie vonku počas zimných mesiacov.“ Liu dokonca preplávala rieku Yangste v Číne či Han rieku v Južnej Kórei.

Çinli Liu Yelin, yaklaşık 50 yaşındaİnanılmaz ama GERÇEK

Geplaatst door Abdullah Saldırıcı op vrijdag 12 mei 2017

Krásna a zároveň aktívna mama si vďaka svojmu vzhľadu získala na čínskej sociálnej sieti už viac ako 75-tisíc fanúšikov. Najradšej chodí bez makeupu, akúkoľvek kozmetiku používa minimálne.

This 50-year-old mother of an adult son from Xinyang city, central China’s Henan Province has amazed China's online…

Geplaatst door Daily News Lagos op woensdag 10 mei 2017

01. Is it possible to look half your age? Most definitely! And Liu Yelin is walking proof

Geplaatst door Y So Serious op vrijdag 12 mei 2017

Pozri aj: Počas celého týždňa nechala mamička manžela, aby vyberal, čo si má obliecť. Takto to dopadlo

boredpanda.com
0
Komentovať (0)